poniedziałek, 15 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Diane Poole Heller - Twój styl przywiązania. Jak tworzyć głębokie relacje i celebrować intymność

(2024)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Diane Poole Heller - Twój styl przywiązania. Jak tworzyć głębokie relacje i celebrować intymność

Data premiery

środa
27.03.2024
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
350   579

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Styl przywiązania, który kształtujemy w dzieciństwie, trwale zmienia kolory naszego emocjonalnego krajobrazu. Wpływa na nasze decyzje, relacje i to, w jaki sposób myślimy o sobie. Psychoterapeutka Diane Poole Heller, specjalizująca się w teorii przywiązania i traum, przystępnie objaśnia procesy zachodzące w nas w obliczu trudnych doświadczeń i dzieli się praktykami, dzięki którym da się powstrzymać destrukcyjny wpływ przeszłości na teraźniejszość.Sięgnij po tę książkę, aby:
  • poznać swój styl przywiązania i sprawić, by przestał determinować podejmowane przez ciebie decyzje,

  • zintegrować rozdzielone części siebie i zbudować odporność psychiczną,

  • uleczyć się z żałoby, smutku, strachu i bezsilności,

  • odzyskać dostęp do wewnętrznych zasobów i nauczyć się w pełni z nich korzystać,

  • zacząć żyć w zgodzie ze swoją prawdziwą naturą,

  • naprawić to, co zniszczyły w tobie traumatyczne doświadczenia,

  • i wreszcie odkryć moc bliskości, dzięki której uwolnisz wewnętrzną siłę i stawisz czoła emocjonalnym wyzwaniom.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Komentarze (1)

Zdjęcie
~WolneLitery
2024-04-05 16:39

Jestem zachwycona, jak wiele wniosków wyciągnęłam po przeczytaniu "Twój Styl Przywiązania". Ta książka pozwoliła mi spojrzeć na siebie z zupełnie nowej i innej perspektywy. Dla każdego kto chce zrozumieć siebie i swoje relacje, oraz pragnie budować zdrowsze więzi emocjonalne.

 

Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie zadebiutuje książka Twój styl przywiązania. Jak tworzyć głębokie relacje i celebrować intymność?

Książka Twój styl przywiązania. Jak tworzyć głębokie relacje i celebrować intymność będzie udostępniona 27 marca 2024 (data wydania w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić wybierając odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region można zmienić w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać nowe wiadomości o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby otrzymywać najświeższe komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".

Czy istnieje możliwość poinformowania znajomych o książce?

Tytuł zasugerować znajomym można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej sekcji strony.

Za ile zakupię książkę?

Aby zobaczyć jaka jest cena książki Twój styl przywiązania. Jak tworzyć głębokie relacje i celebrować intymność kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Twój styl przywiązania. Jak tworzyć głębokie relacje i celebrować intymność. W którym sklepie mogę dostać ten tytuł?

Książkę Twój styl przywiązania. Jak tworzyć głębokie relacje i celebrować intymność można zamówić tutaj. Lista sklepów sprzedających ten produkt umieszczona jest na liście "Gdzie kupić?".

Gdzie mogę zobaczyć najświeższe raporty dotyczące książki?

Aby znaleźć nowe wieści należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Chcę ocenić książkę. Jak to zrobić?

Aby ocenić książkę trzeba wyznaczyć właściwą wartość w skali 1-5, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jakim sposobem obliczono notę książki?

Premiera książki Twój styl przywiązania. Jak tworzyć głębokie relacje i celebrować intymność nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat odpowiedzialny jest za tę książkę?

Diane Poole Heller jest autorem książki Twój styl przywiązania. Jak tworzyć głębokie relacje i celebrować intymność. Żeby sprawdzić listę pozostałych książek tego twórcy należy udać się do pola "Informacje" i kliknąć w jego nazwisko albo kliknąć utaj.

Jakie wydawnictwo pracuje nad wydaniem tej książki?

Książka ma być wydana przez Feeria. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały wydane przez tę firmę należy kliknąć w en odnośnik albo udać się do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę wydawnictwa.

Na waszej stronie przedstawione są błędne informacje. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Żeby zgłosić poprawkę należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj. Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Diane Poole Heller - Twój styl przywiązania. Jak tworzyć głębokie relacje i celebrować intymność? Kiedy wychodzi Diane Poole Heller - Twój styl przywiązania. Jak tworzyć głębokie relacje i celebrować intymność?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.03.2024. Nowa książka Diane Poole Heller z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Diane Poole Heller - Twój styl przywiązania. Jak tworzyć głębokie relacje i celebrować intymność data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 marca 2024, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie