czwartek, 16 września

Oznaczenie treści
 

Diana Brzezińska, Andrzej Gawliński - Zbrodnie bez ciał. Jest ciało - jest zbrodnia, nie ma ciała - nie ma zbrodni?

(2021)
Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Diana Brzezińska, Andrzej Gawliński - Zbrodnie bez ciał. Jest ciało - jest zbrodnia, nie ma ciała - nie ma zbrodni?

Data premiery

środa
11.08.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
154   261

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Diana Brzezińska, prawniczka i mediatorka sądowa, autorka kryminałów.
Andrzej Gawliński, kryminalistyk i suicydolog, dyrektor Centrum Kryminalistyki i Medycyny Sądowej.
Wspólnie przeczytali dziesiątki tomów akt i zapoznali się z setkami zeznań świadków w najgłośniejszych polskich sprawach o morderstwo, w których wyrok zapadł, mimo że nie odnaleziono ciała ofiary. Pytali o szczegóły śledztw specjalistów medycyny sądowej, kryminalistyków, śledczych. Wskazali luki, błędy, pominięte fakty. A nawet rozmawiali ze skazanym za zbrodnię. Szukali odpowiedzi tam, gdzie nadal jest wiele pytań.
Jak pracują śledczy, kiedy brakuje najważniejszego śladu zbrodni?
Jakie eksperymenty i metody zbierania dowodów są przez nich wykorzystywane?
Czy naprawdę nie da się popełnić zbrodni doskonałej?
Ta książka zbliża do prawdy, którą niemal doskonale udało się ukryć.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Zbrodnie bez ciał. Jest ciało - jest zbrodnia, nie ma ciała - nie ma zbrodni? wydana zostanie?

Książka Zbrodnie bez ciał. Jest ciało - jest zbrodnia, nie ma ciała - nie ma zbrodni? udostępniona będzie 11 sierpnia 2021 (data wydania w Polsce). Kliknięcie we flagę spowoduje wyświetlenie daty z innego regionu. Domyślnie pokazywany region można zmienić w ustawieniach konta.

W jaki sposób można śledzić aktualne informacje o premierze książki?

Aby dostawać aktualne komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę powiedzieć o książce znajomym. Jak tego dokonać?

Można to uczynić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje znajdują się na pasku w górnej części strony.

W jakiej cenie mogę kupić książkę?

Aby zobaczyć cenę książki kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

W jakim sklepie można dostać książkę?

Książka Zbrodnie bez ciał. Jest ciało - jest zbrodnia, nie ma ciała - nie ma zbrodni? jest do znalezienia tutaj. Aby zobaczyć więcej sklepów należy przejść do zakładki "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

Gdzie mogę przeglądać najświeższe informacje odnośnie książki Zbrodnie bez ciał. Jest ciało - jest zbrodnia, nie ma ciała - nie ma zbrodni??

W celu obejrzenia najświeższych doniesień należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

W jaki sposób można ocenić książkę?

Aby tego dokonać trzeba zaznaczyć należytą ocenę od 1 do 5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

Jaką metodą przeliczono notę książki?

Premiera książki Zbrodnie bez ciał. Jest ciało - jest zbrodnia, nie ma ciała - nie ma zbrodni? nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto tworzy tę książkę?

Diana Brzezińska, Andrzej Gawliński to osoba odpowiedzialna za napisanie książki. Lista innych wydawnictw książkowych tego autora dostępna jest utaj.

Kto pilnuje wydania tej książki?

Wydawnictwo Otwarte sprawuje nadzór nad wydaniem książki. Aby zobaczyć listę książek wydanych przez tego wydawcę kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Na tej stronie zaprezentowane są omyłkowe dane. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

W tym celu należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę" znajdujący się nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Diana Brzezińska, Andrzej Gawliński - Zbrodnie bez ciał. Jest ciało - jest zbrodnia, nie ma ciała - nie ma zbrodni?? Kiedy wychodzi Diana Brzezińska, Andrzej Gawliński - Zbrodnie bez ciał. Jest ciało - jest zbrodnia, nie ma ciała - nie ma zbrodni??
Data wydania książki zaplanowana została na 11.08.2021. Nowa książka Diana Brzezińska, Andrzej Gawliński z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Diana Brzezińska, Andrzej Gawliński - Zbrodnie bez ciał. Jest ciało - jest zbrodnia, nie ma ciała - nie ma zbrodni? data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 11 sierpnia 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie