sobota, 25 marca

Oznaczenie treści
 

DevOps. Światowej klasy zwinność, niezawodność i bezpieczeństwo w Twojej organizacji

(2023)
IT

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


DevOps. Światowej klasy zwinność, niezawodność i bezpieczeństwo w Twojej organizacji

Data premiery

wtorek
04.04.2023
9 dni, 2 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Informatyka
Ranking:
1290   2859

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Początkowo DevOps dotyczyło branży IT i miało zapobiegać konfliktom zespołów w ramach firmy. Dziś zasady i wzorce DevOps pozwalają na przełamanie problemów, które bez interwencji powodowały opóźnienia w dostarczaniu produktów, ich niską jakość i powiększanie się długu technicznego, a także mniejszą wydajność, rosnące niezadowolenie pracowników i ich wypalenie zawodowe. Dziś DevOps jest uważane za właściwe dla każdej organizacji, która musi zwiększyć przepływ pracy technicznej przy zachowaniu jakości, niezawodności i poczucia bezpieczeństwa klientów.
To drugie, zaktualizowane wydanie podręcznika ułatwiającego przekształcanie wewnętrznych procesów w firmie zgodnie z najlepszymi praktykami DevOps. Omówiono tu podstawowe zasady DevOps, dzięki którym zwiększa się produktywność, komfort pracy pracowników, a także zwinność, czyli zdolność do reagowania na zmiany otoczenia. Nie zabrakło też wyników najnowszych badań i praktycznych doświadczeń. W tym wydaniu uwzględniono najnowsze pomocnicze dane, jak również dodatkowe zasoby, narzędzia i techniki, dzięki którym transformacja DevOps okaże się dużo prostsza. Opisano ponadto, jak można rozszerzać zasady DevOps poza dział IT i ścisłe kierownictwo firmy - tak, aby dotyczyły całej organizacji.
Ta książka posłuży Ci jako:
przewodnik po wdrażaniu DevOps
zarys historii DevOps i zbiór studiów przypadku
zestaw zasad współpracy różnych działów firmy
poradnik ułatwiający zmianę sposobu zarządzania
inspiracja do zbudowania lepszego środowiska pracy dla szczęśliwszych pracowników
DevOps. Sięgaj doskonałości, zdobywaj zaufanie, wygrywaj na rynku!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka DevOps. Światowej klasy zwinność, niezawodność i bezpieczeństwo w Twojej organizacji zostanie wydana?

Książkę będzie można przeczytać 4 kwietnia 2023 (data wydania w Polsce). W celu sprawdzenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region może zostać zmieniony w ustawieniach konta.

Chcę dostawać na bieżąco świeże komunikaty dotyczące książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby otrzymywać bieżące informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę wspomnieć o książce innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

Premierę można zasugerować znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile mogę dostać książkę?

Cena książki jest do sprawdzenia tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Gdzie zakupię książkę?

DevOps. Światowej klasy zwinność, niezawodność i bezpieczeństwo w Twojej organizacji można dostać tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.

W którym miejscu mogę znaleźć najnowsze raporty odnośnie książki DevOps. Światowej klasy zwinność, niezawodność i bezpieczeństwo w Twojej organizacji?

Nowe wiadomości znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest po prawej stronie.

Jak mogę przypisać notę dla tego tytułu?

Żeby tego dokonać należy przyporządkować ocenę w skali 1-5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

Jak wyliczona została ocena?

Premiera książki DevOps. Światowej klasy zwinność, niezawodność i bezpieczeństwo w Twojej organizacji nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat pisze tę książkę?

Opracowanie zbiorowe to autor tej książki. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały napisane przez tego autora należy kliknąć utaj albo przejść do pola "Informacje" i kliknąć w nazwisko pisarza.

Jaki wydawca pilnuje wydania tej książki?

Wydawcą książki jest Onepress. Aby sprawdzić inne książki wydane przez tę firmę kliknij w jej nazwę lub kliknij utaj.

Dostrzegłem na waszej stronie nieścisłe dane. W jaki sposób można je skorygować?

Żeby zgłosić błąd należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj. Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera DevOps. Światowej klasy zwinność, niezawodność i bezpieczeństwo w Twojej organizacji? Kiedy wychodzi DevOps. Światowej klasy zwinność, niezawodność i bezpieczeństwo w Twojej organizacji?
Data wydania książki zaplanowana została na 04.04.2023. Nowa książka Opracowanie zbiorowe z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka DevOps. Światowej klasy zwinność, niezawodność i bezpieczeństwo w Twojej organizacji data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 4 kwietnia 2023, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie