środa, 29 marca

Oznaczenie treści
 

Deus - How To Replace It

(2023)
Alt

Obserwuj premierę
Ocena:


Deus - How To Replace It

Data premiery

piątek
17.02.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Alternatywa
Arysta:
Ranking:
98   1180

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

Kultowy zespół belgijskiej alternatywy powraca o 10 latach przerwy wydawniczej z nowym albumem! dEUS nigdy tak naprawdę nie miał filozofii. Nigdy nie chcieli jej mieć. A jednak pozostali wierni pewnym zasadom przewodnim. "Nie chcesz się powtarzać, ale masz swój styl" - mówi Tom Barman, frontman i genialny lider kultowych belgijskich art-rockowców. "Chcesz próbować nowych rzeczy i po prostu reagować na to, co w danym momencie wydaje się świeże". Tak też jest z "How To Replace It", ich ósmym studyjnym albumem i pierwszym od dziesięciu lat; charakterystycznym i pomysłowym, melodyjnym, a jednocześnie oderwanym od rzeczywistości. "Podoba mi się jego otwartość" - mówi Barman. Podążając za lirycznymi wskazówkami można dojść do wniosku, że "to" dotyczy romansu i starzenia się; mrużąc nieco oczy, można dojść do wniosku, że opisywaną chorobą jest nowoczesność. Tak czy inaczej, podsycanie intrygi jest zamierzone. W przypadku poprzednich dwóch płyt, jam sessions były długie i zorganizowane - pięć dni w tygodniu, od południa do 18:00 - z piosenkami formowanymi i rozwijanymi w czasie. Ale na potrzeby sesji "How To Replace It", Barman wstrząsnął sprawami. "Mieliśmy krótkie, wybuchowe dżemy. Bardzo skoncentrowane", mówi. "A kiedy coś usłyszałem, wycofywałem się z naszymi inżynierami i robiłem ciężki lifting. Tak właśnie powstał ten album".
Album zawiera 12 tracków, ktore zostały nagrane w legendarnym, belgijskim ICP studio pod okiem Adam Noble (Liam Gallagher, Placebo, Biffy Clyro).
Lista utworów:
1. How To Replace It
2. Must Have Been New
3. Man Of The House
4. 1989
5. Faux Bamboo
6. Dream Is A Giver
7. Pirates
8. Simple Pleasures
9. Never Get You High
10. Why Think It Over (Cadillac)
11. Love Breaks Down
12. Le Blues PolaireTworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Deus - How To Replace It? Kiedy wychodzi Deus - How To Replace It?
Data wydania płyty zaplanowana została na 17.02.2023. Nowa płyta Deus z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Deus - How To Replace It data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 17 lutego 2023, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie