środa, 17 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Destroyer - Labyrinthitis

(2022)
Alt

Obserwuj premierę
Ocena:


Destroyer - Labyrinthitis

Data premiery

piątek
17.06.2022
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Alternatywa
Arysta:
Ranking:
1120   3651

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

Następca uwielbianego przez krytyków "Have We Met" został napisany w dużej mierze w 2020 roku i nagrany następnej wiosny. Na albumie tym Bejar i jego stały współpracownik John Collins szukają mitycznych artefaktów zakopanych gdzieś pod parkietem. Początkowe pomysły na piosenki wywodziły się z disco, Art of Noise i New Order, które Bejar i Collins rozwinęli do postaci over-the-top. "John jest po pięćdziesiątce, a ja już prawie, ale chodziliśmy do klubów" - śmieje się Bejar. "Co prawda naszą wersją mogły być raczej kluby punkowe, jednak punktem odniesienia dla tego albumu stały się klimaty prawdziwego disco".
Pierwszy singiel, intensywny art-popowy utwór "Tintoretto, It's For You" (nazwany tak na cześć XVI-wiecznego manierystycznego malarza), daje przedsmak złamanego piękna "Labyrinthitis", z szaleńczą, suchą jak kość poezją Bejara, która z prędkością stu mil na godzinę przebija się przez robotyczny bas i szaleńcze syntezatory. Wydźwięk całości z pewnością wydaje się być bardziej mroczny niż "Have We Met". Jak przyznaje Bejar, tworzenie albumu było doświadczeniem stresującym, jednak podkreśla przy tym, że był to "dobry" rodzaj stresu.
Lista utworów:
1. It's in Your Heart Now
2. Suffer
3. June
4. All My Pretty Dresses
5. Tintoretto, It's for You
6. Labrynthitis
7. Eat the Wine, Drink the Bread
8. It Takes a Thief
9. The States
10. The Last SongTworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Destroyer - Labyrinthitis? Kiedy wychodzi Destroyer - Labyrinthitis?
Data wydania płyty zaplanowana została na 17.06.2022. Nowa płyta Destroyer z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Destroyer - Labyrinthitis data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 17 czerwca 2022, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie