sobota, 23 października

Oznaczenie treści
 

Deepak Chopra - Kompletna medytacja. Trening przebudzonego życia

(2021)
Poradniki

Obserwuj premierę
Ocena:


Deepak Chopra - Kompletna medytacja. Trening przebudzonego życia

Data premiery

wtorek
07.09.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
993   1416

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

W egzystencji każdego z nas roi się od nieuświadamianych nawyków. Fascynujemy się strumieniem swojej świadomości: nieustannym kalejdoskopem pragnień, obaw, życzeń i oczekiwań. Może to być pociągające, ale czasem bywa niebezpieczne. Natomiast przytomność umysłu jest cicha i statyczna, za to ma ogromną moc. Stan przytomności umysłu to dostrzeganie rzeczy, które wcześniej umykały uwadze. To głębia, siła i potencjał, dzięki któremu można odmienić na lepsze każdy aspekt swojego życia mimo otaczającej nas chaotycznej rzeczywistości. A więc warto się przebudzić.
Ta książka jest znakomitym przewodnikiem po praktykach medytacji. Dzięki niej przekonasz się, jakie korzyści przynosi ta praktyka w sferze fizycznej, mentalnej, emocjonalnej i duchowej. Znajdziesz tu prostą drogę do przebudzenia na nowym poziomie świadomości, który zapewni przejrzystość widzenia, uleczy cierpienie ciała i duszy oraz pomoże Ci odkryć, kim jesteś. W efekcie nauczysz się żyć w stanie otwartej, swobodnej, kreatywnej i błogiej świadomości. Zapoznasz się też z wynikami nowych badań nad medytacją i płynącymi z niej korzyściami. Cenną częścią przewodnika jest praktyczny zestaw ćwiczeń służących poszerzaniu świadomości oraz pięćdziesięciodwutygodniowy program medytacji.
Dzięki tej książce:
rozpoczniesz praktykę medytacji,
odkryjesz stan poszerzonej świadomości,
nauczysz się radzić sobie z trudnymi emocjami,
zaznasz przebudzonego życia,
nauczysz się korzystać z mantr.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Deepak Chopra - Kompletna medytacja. Trening przebudzonego życia? Kiedy wychodzi Deepak Chopra - Kompletna medytacja. Trening przebudzonego życia?
Data wydania książki zaplanowana została na 07.09.2021. Nowa książka Deepak Chopra z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Deepak Chopra - Kompletna medytacja. Trening przebudzonego życia data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 7 września 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie