poniedziałek, 19 kwietnia

Oznaczenie treści
 

David E. Sanger - Cyberbroń - broń doskonała. Wojny, akty terroryzmu i zarządzanie strachem w epoce komputerów

(2021)
Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


David E. Sanger - Cyberbroń - broń doskonała. Wojny, akty terroryzmu i zarządzanie strachem w epoce komputerów

Data premiery

wtorek
18.05.2021
28 dni, 1 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
1192   2391

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Od czasu do czasu do mediów przedostają się informacje o wykorzystaniu technologii cyfrowej jako broni. Słyszeliśmy o ekstremalnych scenariuszach grożących fizyczną zagładą świata, ale o wiele powszechniejsze jest wykorzystanie cyberbroni przeciwko celom cywilnym: doprowadzenie do potężnych awarii zakładów przemysłowych, sparaliżowanie miejskich systemów komputerowych albo próby fałszowania wyników wyborów. Cyberbroń to wybór idealny: jest tania, łatwa do ukrycia i trudno udowodnić jej wykorzystanie. Można za jej pomocą wpływać na wydarzenia ogólnoświatowe, ale bez wywoływania otwartej wojny. Wystarczy przecież sfrustrować i spowolnić przeciwnika, podkopać działanie instytucji i wzbudzić w obywatelach gniew lub poczucie zagubienia.
Oto ekscytująca i przerażająca opowieść o wojnach, które toczą się w cyberprzestrzeni. Autor opisuje, jak subtelnie działa cyberbroń i jak bardzo wpływa na realia geopolityczne. Wyjaśnia wydarzenia, które miały miejsce całkiem niedawno i o których większość z nas cośkolwiek słyszała. Dowiadujemy się, jak włamania do systemów komputerowych wpłynęły na politykę, gospodarkę i działania wojenne oraz jak rządy i korporacje odpowiedziały na posunięcia hakerów. Ta książka jest jednak czymś więcej niż zbiorem fascynujących, prawdziwych opowieści. Jest również ostrzeżeniem - pokazuje, jak bardzo jesteśmy bezbronni, gdy ktoś zechce wykorzystać przeciw nam siłę informacji. Zaprezentowane w niej fakty i rzadko przytaczane szczegóły pozwalają uzmysłowić sobie, jak groźna stała się cyberprzestrzeń - świat, bez którego dziś tak trudno się obejść.
W tej książce znajdziesz wyłącznie fakty, między innymi:
tworzenie się nowego ładu geopolitycznego,
cybernetyczne wojny prowadzone w ścisłej tajemnicy,
subtelne odmiany broni cyfrowej,
wykorzystanie najnowszych technologii do mrocznych celów,
cybernetyczne szpiegostwo nowej ery,
niebezpieczeństwa zagrażające również zwykłym obywatelom.
Cyberprzestrzeń: pole globalnej walki XXI wieku!
"Otrzeźwiające i aktualne... Wykazując się głęboką wiedzą i klarownością przekazu, od zawsze charakteryzującymi jego teksty, Sanger opisuje niebezpieczną i zwodniczą przemianę cyberprzestrzeni w globalne pole walki XXI wieku. "
Washington Post
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy zostanie wydana książka Cyberbroń - broń doskonała. Wojny, akty terroryzmu i zarządzanie strachem w epoce komputerów?

Książka Cyberbroń - broń doskonała. Wojny, akty terroryzmu i zarządzanie strachem w epoce komputerów ma ukazać się 18 maja 2021 (data wydania w Polsce). W celu wyświetlenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować w "Ustawieniach serwisu".

Chcę dostawać najświeższe komunikaty o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby otrzymywać najświeższe komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Gdzie mogę zasugerować książkę innym osobom?

Premierę można zasugerować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie nabędę książkę?

Aby sprawdzić ile należy odłożyć na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę kupić książkę Cyberbroń - broń doskonała. Wojny, akty terroryzmu i zarządzanie strachem w epoce komputerów. W którym miejscu mogę znaleźć ten tytuł?

Cyberbroń - broń doskonała. Wojny, akty terroryzmu i zarządzanie strachem w epoce komputerów jest do zamówienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" znajdują się wszystkie sklepy, w których można znaleźć ten produkt.

Na jakiej stronie mogę przeglądać najnowsze doniesienia dotyczące książki Cyberbroń - broń doskonała. Wojny, akty terroryzmu i zarządzanie strachem w epoce komputerów?

Aby obejrzeć nowe materiały należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Jak mogę wystawić notę dla tej książki?

Żeby to zrobić należy przyporządkować właściwą ocenę w skali od 1 do 5, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

W jaki sposób skalkulowana została nota książki?

Premiera książki Cyberbroń - broń doskonała. Wojny, akty terroryzmu i zarządzanie strachem w epoce komputerów nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor tworzy tę książkę?

David E. Sanger to osoba odpowiedzialna za napisanie książki. Lista książek stworzonych przez tego pisarza znajduje się utaj.

Jakie wydawnictwo pilnuje wydania tej książki?

Książka zostanie wydana przez Helion. W celu wyświetlenia listy książek tego wydawcy kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Na waszej stronie napisane są przekłamane informacje. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

W tym celu należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę" umieszczony nad polem "Informacje". Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera David E. Sanger - Cyberbroń - broń doskonała. Wojny, akty terroryzmu i zarządzanie strachem w epoce komputerów? Kiedy wychodzi David E. Sanger - Cyberbroń - broń doskonała. Wojny, akty terroryzmu i zarządzanie strachem w epoce komputerów?
Data wydania książki zaplanowana została na 18.05.2021. Nowa książka David E. Sanger z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka David E. Sanger - Cyberbroń - broń doskonała. Wojny, akty terroryzmu i zarządzanie strachem w epoce komputerów data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 18 maja 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie