sobota, 6 grudnia

Oznaczenie treści
 

David Bowie - Metrobolist (aka The Man Who Sold The World)

(2020)
Rock

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


David Bowie - Metrobolist (aka The Man Who Sold The World)

Data premiery

piątek
06.11.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Rock
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

W listopadzie 2020 przypada 50. Rocznica ukazania się albumu "The Man Who Sold The World" w Ameryce Północnej. Reszta świata musiała czekać do kwietnia 1971 roku, by móc sprawdzić, jak David Bowie wkracza w lata 70. , rozpoczynając współpracę z gitarzystą Mickiem Ronsonem, która trwać będzie przez pracę nad klasykami "Hunky Dory", "Ziggy Stardust" i "Aladdin Sane" aż po "Scary Monsters (and Super Creeps)" z 1980 roku. Oryginalnie zrealizowany jako "Metrobolist", tytuł albumu został w ostatniej chwili zmieniony na "The Man Who Sold The World". Oryginalne taśmy funkcjonowały jako "Metrobolist".
W 2020 roku reedycja płyty ukazuje się pod oryginalnym tytułem "Metrobolist", w nowym miksie, za który odpowiada producent, Tony Visconti. Wyjątkiem jest utwór "After All", który zdaniem Tony'go był idealny i nie trzeba było w nim nic zmieniać. Całość pochodzi z materiałów zremasterowanych w 2015 roku. Okładka jubileuszowego "Metrobolist" została stworzona przez Mike'a Wellera, który odpowiadał za odrzuconą przez wytwórnię Mercury oryginalną grafikę albumu. Rozkładana okładka zawiera wiele zdjęć autorstwa Keitha MacMillana ukazujących Bowiego w "sukience" z butiku Mr Fish
Lista utworów:
1. The Width Of A Circle
2. All The Madmen
3. Black Country Rock
4. After All
5. Running Gun Blues
6. Saviour Machine
7. She Shook Me Cold
8. The Man Who Sold The World
9. The Supermen



Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy wydana zostanie płyta Metrobolist (aka The Man Who Sold The World)?

Płyta ma być dostępna 6 listopada 2020 (data premiery w Polsce). W celu wyświetlenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować w "Ustawieniach serwisu".

Chcę dostawać nowe doniesienia o zmianach dotyczących płyty. W jaki sposób tego dokonać?

Aby dostawać bieżące komunikaty o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Chcę donieść o płycie innym osobom. Jak tego dokonać?

Premierę można zasugerować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Jaką cenę należy uiścić za płytę?

Aby dowiedzieć się ile należy zarezerwować na płytę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić płytę Metrobolist (aka The Man Who Sold The World). Gdzie jest dostępny do znalezienia ten produkt?

Płyta jest do zakupu tutaj. Więcej można znaleźć w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

Na jakiej stronie mogę przeczytać najświeższe komunikaty dotyczące płyty?

W celu przeczytania bieżących newsów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Gdzie można przyporządkować ocenę dla tej płyty?

Żeby to zrobić trzeba zaznaczyć należytą ocenę w skali 1-5, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jak zliczana jest ocena?

Premiera płyty Metrobolist (aka The Man Who Sold The World) nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto napisał muzykę do tej płyty?

Twórcą jest David Bowie. Żeby poznać inne płyty od tego artysty należy kliknąć utaj albo kliknąć w nazwę w zakładce "Informacje".

Która firma sprawuje nadzór nad wypuszczeniem tej płyty?

Wytwórnia Warner Music dogląda wydania płyty. Aby sprawdzić inne płyty wydane przez tę firmę kliknij w jej nazwę lub kliknij utaj.

Odnalazłem na tej stronie niepoprawne informacje. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Aby tego dokonać należy skorzystać z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera David Bowie - Metrobolist (aka The Man Who Sold The World)? Kiedy wychodzi David Bowie - Metrobolist (aka The Man Who Sold The World)?
Data wydania płyty zaplanowana została na 06.11.2020. Nowa płyta David Bowie z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta David Bowie - Metrobolist (aka The Man Who Sold The World) data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 6 listopada 2020, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie