piątek, 12 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Dave Canterbury - Bushcraft. Co jeść, gdzie to znaleźć i jak przyrządzić?

(2022)
Poradniki

Obserwuj premierę
Ocena:


Dave Canterbury - Bushcraft. Co jeść, gdzie to znaleźć i jak przyrządzić?

Data premiery

wtorek
05.07.2022
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
245   381

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Bushcraft oznacza umiejętność radzenia sobie bez większego trudu na łonie natury. Przydaje się niezależnie od tego, czy chodzi o rekreacyjny weekendowy wyjazd, czy też o sytuację awaryjną, kiedy trzeba walczyć o przetrwanie. Jedną z ważniejszych kwestii jest dostęp do pożywienia. Co prawda można wytrzymać bez posiłku dzień lub dwa, jednak lepszym pomysłem jest pożywić się jadalnymi roślinami, które można przyrządzić za pomocą kilku prostych narzędzi. Jeszcze ważniejsza jest wiedza o tym, jak pozyskać wodę, którą można bezpiecznie pić.
Oto przewodnik po sprzęcie, technikach i produktach, które są niezbędne do przygotowania pożywienia w dziczy. Opisano w nim, jak na łonie natury zapewnić sobie smaczne i pożywne posiłki i dzięki temu lepiej docenić każdą chwilę spędzoną z dala od cywilizacji. Omówiono chyba każdy aspekt tego zagadnienia: od potrzebnego ekwipunku i prowiantu, przez techniki wytwarzania potrzebnych narzędzi w dziczy i odnajdywanie pożywienia na łonie natury, po metody gotowania w sytuacjach ekstremalnych, gdy do dyspozycji pozostaje kilka przedmiotów i własna pomysłowość. Znalazły się tu również podpowiedzi, w jaki sposób gromadzić, konserwować i przechowywać znalezioną żywność. Bardzo ciekawym uzupełnieniem tych wskazówek są przepisy, które warto wypróbować podczas własnych wędrówek po dziczy!
W książce:
jaki ekwipunek, narzędzia i prowiant warto zabrać na wyprawę
jak zapewnić sobie wodę zdatną do picia
jak gotować na łonie natury bez kuchenki turystycznej
skąd brać żywność w dziczy
które rośliny zbierać i jak przygotowywać z nich posiłki
Dzika natura. Poznaj ją, a ona Cię nakarmi!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Dave Canterbury - Bushcraft. Co jeść, gdzie to znaleźć i jak przyrządzić?? Kiedy wychodzi Dave Canterbury - Bushcraft. Co jeść, gdzie to znaleźć i jak przyrządzić??
Data wydania książki zaplanowana została na 05.07.2022. Nowa książka Dave Canterbury z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Dave Canterbury - Bushcraft. Co jeść, gdzie to znaleźć i jak przyrządzić? data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 5 lipca 2022, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie