niedziela, 20 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Dariusz Jędrzejewski - 20 najpiękniejszych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce

(2013)
Podróże

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Dariusz Jędrzejewski - 20 najpiękniejszych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce

Data premiery

środa
20.03.2013
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Podróże
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Ten w Egerze, inny studnie chwali na Drużbaku,Ten w Szkle, ten w Iwończu kędyś na Podgórzu,Ten na parchy i świerzby radzi kąpiel w morzu.Co kto widział lub słyszał, lub też czytał drugi,Różne krynice, różne wybierali strugi.Jaka woda najlepsza?,Wacław Potocki (1621–1696)Ruch zastąpi prawie każdy lek, podczas gdy żaden lek nie zastąpi ruchu.Wojciech Oczko (1539–1599)Wody mineralne i ruch czynią cuda. Wiedziano to od stuleci, o czym świadczą powyższe cytaty. Kuracja pitna, kąpiele, okłady i masaże wspomagane ćwiczeniami, gimnastyką i codziennymi spacerami zwiększają naszą odporność, poprawiają kondycję i wzmagają siły witalne.Prezentujemy dwadzieścia uzdrowisk wraz z turystycznym opisem i propozycjami wycieczek po okolicy. To sugestia spędzenia wolnego czasu w uzdrowisku zarówno dla osób, które chcą skorzystać z oferty leczniczej, jak i dla zwykłych turystów. Sącząc wodę mineralną, spacerujmy, biegajmy, pojedźmy na rowerową wycieczkę. Ruch to zdrowie.W książce znajdziesz:· historię uzdrowisk,· profile lecznicze uzdrowisk i typy wód mineralnych,· opisy szlaków spacerowych i turystycznych,· propozycje wycieczek z kilkoma słowami o miejscach, które warto odwiedzić w okolicy,· ważne adresy i telefony,· połączenia kolejowe i autobusowe z uzdrowiskami,· ważne wydarzenia i imprezy.Nowa seria czterech przewodników po Polsce pozwala spojrzeć na turystyczne atrakcje naszego kraju z różnych punktów widzenia. Próbuje pokazać zarówno znane, jak i mniej uczęszczane miejsca na wypoczynek w uzdrowiskach, parkach narodowych, miastach, a także na dwóch kółkach.Każdy przewodnik stanowi integralną całość, pozostając zarazem częścią serii. Informacje z jednego przewodnika znajdują uzupełnienie w innym. Autor chce pokazać, jak różnie możemy spędzić nasz wolny czas, i zaproponować urozmaicone formy wypoczynku, podczas którego nie powinno zabraknąć ani ruchu, ani elementów poznawczych.Przewodniki z tej serii są turystyczną układanką. Z jej elementów każdy może stworzyć idealny dla siebie urlop.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Dariusz Jędrzejewski - 20 najpiękniejszych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce? Kiedy wychodzi Dariusz Jędrzejewski - 20 najpiękniejszych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce?
Data wydania książki zaplanowana została na 20.03.2013. Nowa książka Dariusz Jędrzejewski z 2013 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2013 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Dariusz Jędrzejewski - 20 najpiękniejszych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 20 marca 2013, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie