wtorek, 26 października

Oznaczenie treści
 

Daria Kwiecińska - Popiół i wilki. Ragnarok. Tom 1

(2021)
Fantastyka

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Daria Kwiecińska - Popiół i wilki. Ragnarok. Tom 1

Data premiery

środa
06.10.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Fantastyka
Ranking:
558   785

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Eline wie­dzie spo­kojne iszczę­śliwe życie na mokra­dłach Mis­si­sipi, gdzie jej rodzina od lat hoduje konie. Wtym zpozoru ide­al­nym obra­zie kryje się skaza, dziew­czyna nie potrafi się wnikim zako­chać. Kiedy wszkole poja­wia się Rikki, bogaty, przy­stojny itajem­ni­czy chło­pak, wszystko zaczyna się zmie­niać.
Wręce Eline tra­fia tajem­ni­czy arte­fakt, ana jej skó­rze poja­wiają się złote runy. Pra­dawna moc wdziera się wżycie dziew­czyny. Musi ona teraz udo­wod­nić, że nie tylko prze­trwa wbru­tal­nym świe­cie prze­peł­nio­nym magią, ale ma wsobie siłę, aby go oca­lić.
Koniec wszech­rze­czy jest bli­ski! Nie będzie mieć lito­ści nad niczym ani nad nikim!
Nad­cho­dzi Ragna­rok!
"Jeżeli uwiel­bia­cie nor­dycką mito­lo­gię, zako­cha­cie się wRagna­roku! Daria Kwie­ciń­ska ofe­ruje czy­tel­ni­kowi nie­zwy­kłą podróż ipowoli odkrywa karty stwo­rzo­nego przez sie­bie świata. Poznaj­cie histo­rię, wktó­rej Eline – główna boha­terka – musi zmie­rzyć się zwła­snym prze­zna­cze­niem oraz tajem­ni­cami świata, który dotąd pozo­sta­wał dla niej zagadką. Ser­decz­nie pole­cam czy­tel­ni­kom fan­ta­styki oraz fanom kre­atyw­nego wyko­rzy­sty­wa­nia mito­lo­gii!"
Agnieszka Zawadka, autorka powie­ści "Wyklęci: Era Cieni"
"Pozy­cja obo­wiąz­kowa dla fanów nor­dyc­kich bogów. Zaska­ku­jąco przy­jemna ilekka lek­tura, gdy tylko dacie jej szansę. Runiczne sym­bole, szkolne pery­pe­tie, kon­flikt, ale przede wszyst­kim kli­mat wyle­wa­jący się od pierw­szej strony. "
Krzysz­tof Piersa, pisarz
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na kiedy ustalono premierę książki Popiół i wilki. Ragnarok. Tom 1?

Książka zostanie wydana 6 października 2021 (data premiery w Polsce). Kliknięcie we flagę spowoduje wyświetlenie daty z innego regionu. Opcja zmiany domyślnie wyświetlanego regionu dostępna jest w ustawieniach konta.

Chcę dostawać na bieżąco informacje o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby śledzić bieżące wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę polecić książkę innym osobom. Jak tego dokonać?

Książkę polecić można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile mogę zakupić książkę?

Aby zobaczyć ile trzeba zapłacić za książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

W którym miejscu można zamówić książkę Popiół i wilki. Ragnarok. Tom 1?

Popiół i wilki. Ragnarok. Tom 1 można zakupić tutaj. Produkt można znaleźć w sklepach znajdujących się w zakładce "Gdzie kupić?".

W którym miejscu mogę przeglądnąć najnowsze newsy dotyczące książki Popiół i wilki. Ragnarok. Tom 1?

Świeże newsy można poczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Czy mogę przypisać ocenę dla tej książki?

Żeby tego dokonać trzeba wskazać konkretną ocenę od 1 do 5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.

Jakim sposobem przeliczono ocenę książki?

Premiera książki Popiół i wilki. Ragnarok. Tom 1 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto pisze tę książkę?

Autorem jest Daria Kwiecińska. Żeby sprawdzić listę pozostałych książek tego twórcy należy udać się do pola "Informacje" i kliknąć w jego nazwisko albo kliknąć utaj.

Jakie wydawnictwo chce wydać tę książkę?

Wydawnictwo Inanna dogląda wydania książki. Żeby sprawdzić listę książek tego wydawcy należy przenieść się do zakładki "Informacje" i kliknąć w jego nazwę lub kliknąć utaj.

Na stronie wypisane są niewłaściwe dane. Gdzie mogę to zgłosić?

Aby to zrobić należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik znajduje się nad polem "Informacje". Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Daria Kwiecińska - Popiół i wilki. Ragnarok. Tom 1? Kiedy wychodzi Daria Kwiecińska - Popiół i wilki. Ragnarok. Tom 1?
Data wydania książki zaplanowana została na 06.10.2021. Nowa książka Daria Kwiecińska z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Daria Kwiecińska - Popiół i wilki. Ragnarok. Tom 1 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 6 października 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie