czwartek, 1 grudnia

Oznaczenie treści
 

Dale Carnegie - Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. (Wydanie ekskluzywne)

(2022)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Dale Carnegie - Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. (Wydanie ekskluzywne)

Data premiery

środa
26.10.2022
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
1311   2679

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Przełomowy, ponadczasowy bestseller w ekskluzywnym wydaniu.
Tę książkę warto mieć w domu i warto do niej wracać.
Miliony czytelników, w tym światowi liderzy biznesu i polityki, nieustannie powołują się na książkę Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. To najlepszy dowód, że lekcje głoszone przez Dale'a Carnegiego, które zapoczątkowały nurt samorozwoju, przetrwały próbę czasu i zyskały charakter uniwersalny. Są to klasyczne, w najlepszym tego słowa znaczeniu, zasady postępowania, a generalne założenia tej książki pozostają ważne dla kolejnych pokoleń. Przenikliwe, ponadczasowe rady autora pomagają rozwijać inteligencję interpersonalną, a ćwiczenie dobrych umiejętności społecznych sprzyja poprawie naszego życia, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej.
Książka Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi miała premierę w Nowym Jorku, w październiku 1936 roku. Jeszcze przed końcem tego roku dotarła na szczyt listy bestsellerów "New York Timesa" i utrzymała się na niej przez następne dwa lata. Do dzisiaj uznaje się ją za jeden z największych sukcesów wydawniczych w historii. Każdego roku liczba wydanych egzemplarzy wzrasta o 250 tysięcy. Dotychczas na całym świecie sprzedało się ponad 30 milionów egzemplarzy tej książki w przekładach na 37 języków.
Pierwsze polskie wydanie książki Carnegiego ukazało się w roku 1993 nakładem Wydawnictwa Studio Emka.
Wydawnictwo Studio Emka jest obecne na polskim rynku wydawniczym od 30 lat. Jubileusz świętujemy specjalną edycją książki Dale'a Carnegiego, której przekład opublikowaliśmy na początku naszej działalności.
Piśmiennictwo, które stało się naszą specjalnością, jest nazywane, najogólniej, literaturą motywacyjną. Taką formułę programu określił i do przedwczesnej śmierci konsekwentnie realizował współzałożyciel i redaktor naczelny naszego Wydawnictwa Jacek Marciniak, który z talentem i pasją wyszukiwał i dobierał najważniejsze książki z tego kręgu. Cenił życiową mądrość ich twórców, siłę argumentacji, hołdowanie wiedzy, niekłamaną chęć niesienia pomocy ludziom, wreszcie klarowny, komunikatywny język. Obecnie z głębokim przekonaniem i pieczołowitością kontynuujemy ten kierunek naszej działalności.
Wiele książek tego gatunku zyskało niezwykłą światową popularność – nie tylko z wyjątkową przenikliwością wskazują źródła indywidualnych i społecznych problemów, ale przedstawiają też skuteczne rady. Znaczną część tych tytułów w polskich przekładach opublikowało Studio Emka. Jak kiedyś, tak i dziś wyjątkowo celnie trafiają w polski czas.
Jednak powodem szczególnej naszej satysfakcji jest przekonanie, że książki Studio Emka pomogły odmienić życie milionów ludzi. Uczyły i uczą żyć i być – w rodzinie, w gronie przyjaciół, w różnych społecznościach, w biznesie. Popularyzują w sposób kompetentny i atrakcyjny najnowszą wiedzę społeczną, psychologiczną, a zwłaszcza ekonomiczną. Nie bez powodu nasza najliczniejsza publiczność czytelnicza wywodzi się ze świata biznesu. Książki Studio Emka wspierają menedżerów i przedsiębiorców w działaniu, propagują najnowszą wiedzę i praktykę ekonomiczną, progresywne modele zarządzania. Bo ambicją Wydawnictwa Studio Emka było i jest wpisywanie się naszymi publikacjami w program edukacyjny społeczeństwa, a dewizą – tworzenie i ogłaszanie książek bliskich życiu i ludziom.
W roku naszego jubileuszu pragniemy podziękować za lojalność naszym wiernym Czytelnikom i zarazem wyrazić nadzieję, że nasze książki będą towarzyszyły Państwu przez wiele następnych lat, dostarczając intelektualnych satysfakcji, służąc pomocą w osobistym oraz zawodowym doskonaleniu i zapewniając, co równie ważne, radość płynącą z dobrej lektury.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na kiedy przygotowano premierę książki Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. (Wydanie ekskluzywne)?

Książka Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. (Wydanie ekskluzywne) zostanie wydana 26 października 2022 (premiera w Polsce). Żeby wyświetlić datę z innego regionu należy kliknąć w odpowiednią flagę. W celu zmiany domyślnie wyświetlanego regionu należy skorzystać z opcji dostępnej w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę obserwować najświeższe raporty o premierze książki?

Aby być powiadamianym na bieżąco o zmianach należy dodać książkę do listy "Moje premiery". W tym celu kliknij w opcję "Obserwuj premierę" dostępną na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę donieść o książce innym osobom. Jak tego dokonać?

Premierę można zarekomendować znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile mogę zakupić książkę?

Aby zobaczyć ile kosztuje książka Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. (Wydanie ekskluzywne) kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić książkę Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. (Wydanie ekskluzywne). W którym sklepie mogę zamówić ten tytuł?

Książkę można dostać tutaj. Produkt można znaleźć w sklepach znajdujących się w zakładce "Gdzie kupić?".

Gdzie mogę sprawdzić najświeższe wieści odnośnie książki?

W celu zobaczenia bieżących newsów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Gdzie mogę przyporządkować ocenę dla tego tytułu?

Żeby tego dokonać trzeba przyporządkować odpowiednią ocenę w skali od 1 do 5, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Na jakiej podstawie kalkulowana jest ocena książki?

Premiera książki Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. (Wydanie ekskluzywne) nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto pisze tę książkę?

Autorem jest Dale Carnegie. Aby zobaczyć listę utworów napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Jaka firma jest wydawcą tej książki?

Wydawcą książki jest Studio Emka. Aby zobaczyć listę książek wydanych przez tego wydawcę kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Spostrzegłem na tej stronie niepoprawne dane. W jaki sposób można je skorygować?

W tym celu należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę" dostępny nad polem "Informacje". Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Dale Carnegie - Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. (Wydanie ekskluzywne)? Kiedy wychodzi Dale Carnegie - Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. (Wydanie ekskluzywne)?
Data wydania książki zaplanowana została na 26.10.2022. Nowa książka Dale Carnegie z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Dale Carnegie - Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. (Wydanie ekskluzywne) data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 26 października 2022, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie