sobota, 28 stycznia

Oznaczenie treści
 

Cory Martin - Joga - recepta na choroby przewlekłe. Proste asany na skuteczną poprawę zdrowia i samopoczucia

(2022)
Inne

Obserwuj premierę
Ocena:


Cory Martin - Joga - recepta na choroby przewlekłe. Proste asany na skuteczną poprawę zdrowia i samopoczucia

Data premiery

czwartek
10.11.2022
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
1168   3095

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Joga to nie tylko doskonała aktywność fizyczna czy sposób na stres. Joga to również świetna terapia w przypadku wielu chorób przewlekłych! Udowadnia to Cory Martin, która od lat zmaga się ze stwardnieniem rozsianym i toczniem. W tej inspirującej książce odkrywa przed tobą, jak praktyka jogi może stać się uzupełnieniem twojego standardowego planu leczenia. Znajdziesz tu proste asany, instrukcje ich wykonania i sposoby na modyfikowanie ćwiczeń. Pozwolą ci one zmniejszyć, a nawet zapomnieć o objawach, takich jak ból kręgosłupa, pleców czy stawów. Niezwykle przyjemne ćwiczenia oddechowe czy medytacje nie tylko przyniosą ulgę skołatanym nerwom, ale również wyciszą umysł. Joga – terapią na choroby przewlekłe!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Cory Martin - Joga - recepta na choroby przewlekłe. Proste asany na skuteczną poprawę zdrowia i samopoczucia? Kiedy wychodzi Cory Martin - Joga - recepta na choroby przewlekłe. Proste asany na skuteczną poprawę zdrowia i samopoczucia?
Data wydania książki zaplanowana została na 10.11.2022. Nowa książka Cory Martin z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Cory Martin - Joga - recepta na choroby przewlekłe. Proste asany na skuteczną poprawę zdrowia i samopoczucia data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 10 listopada 2022, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie