wtorek, 11 grudnia

Oznaczenie treści
 

Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach

(2014)

Company of Heroes 2: Ardennes Assault

PC

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach / Company of Heroes 2: Ardennes Assault

Data premiery

wtorek
18.11.2014
Flaga regionu Polska
Flaga regionu Europa
Flaga regionu Stany Zjednoczone

zgłoś poprawkę

Informacje

Platformy:
PC
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawca:
Odnośniki:

Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach to całkowicie nowa odrębna kampania dla pojedynczego gracza w serii, która zdobyła uznanie krytyków na całym świecie. Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach inspirowana jest konfliktem, który Winston Churchill opisał jako „bez wątpienia największe starcie, w którym Amerykanie wzięli udział w czasie wojny”. Nowa kampania pozwoli graczom na przejęcie kontroli nad siłami Stanów Zjednoczonych w tej decydującej bitwie z czasów II wojny światowej, która miała miejsce w gęsto zalesionym strategicznym punkcie Ardenów w Zachodniej Europie. Ich zadaniem będzie stawienie czoła nawigacyjnym i taktycznym wyzwaniom, gdy będą próbowali odeprzeć niespodziewany atak ze strony niemieckiego Oberkommando w 18 całkowicie nowych scenariuszach.

Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach zawierać będzie trzy kompletnie nowe Kompanie sił amerykańskich do wyboru, każda z nich zaś będzie posiadała swojego unikalnego oficera i styl gry. Gracze będą mogli zobaczyć konsekwencje swoich decyzji i wyborów, które odcisną się na całym obszarze Ardenów w trakcie nowej, dynamicznej kampanii. Każdy wybór będzie kluczowy, gdyż decyzje te będą miały wpływ nie tylko na wydarzenia w kampanii, ale także na ulepszenia Kompanii i doświadczenie przenoszone z misji na misję. Mając ograniczoną liczbę żołnierzy, będziesz musiał zadbać o ich życie i dysponować nim w odpowiedni sposób, gdyż w przeciwnym wypadku cała Kompania może zostać stracona. Czy uda ci się poprowadzić swoją Kompanię i uczynić ze swoich żołnierzy bohaterów?

Główne cechy gry:
· Nieliniowa kampania
Przejmij całkowitą kontrolę nad działaniami wojennymi i sam decyduj, gdzie przeprowadzisz kolejne natarcie. Decyzje, które podejmiesz, będą miały wpływ na przebieg całej kampanii.

· 18 nowych scenariuszy
Rozegraj historyczną bitwę o wybrzuszenie w 18 kompletnie nowych scenariuszach. Dodatkowe zadania w kampanii będą zmieniać się losowo przy każdej rozgrywce, dzięki czemu każde przejście gry będzie wyjątkowym przeżyciem.

· 3 Kompanie
Przejmij kontrolę nad wszechstronną jednostką kawalerii powietrznej, nieugiętymi oddziałami zmechanizowanymi bądź też ciężkozbrojną jednostką wsparcia i zadecyduj, która z nich weźmie udział w walce. Kompaniami pokieruje trzech oficerów, różniących się między sobą zdolnościami i stylem walki.

· Wybory, które mają znaczenie
Rozsądnie podejmuj każdą decyzję, gdyż Twoje wybory będą miały wpływ nie tylko na losy bitwy, ale i samej kompanii. Poziom zdrowia i doświadczenia przenoszony jest między misjami – jednostka zaprawiona w bojach będzie skuteczniejsza, ale każda strata może zaważyć na losach bitwy.

· Ulepszenia
Każda z kompanii posiada cztery unikalne zdolności, które mogą zostać rozbudowane dodatkowymi sześcioma ulepszeniami. Drzewko umiejętności oferuje 72 poziomy ulepszeń, dzięki czemu gracze będą mogli dostosowywać swoich dowódców w zależności od swoich potrzeb i sytuacji na polu walki.Najświeższe informacje

CDAction.pl Company of Heroes 2: Ardennes Assault - Kilka minut wojennej zawieruchy w Ardenach [WIDEO]

Ardennes Assault to samodzielne rozszerzenie do Company of Heroes dodające nową singlową kampanię koncentrującą się na tytułowej bitwie w Ardenach. Na EGX London pokazano kilkuminutowy fragment gameplayu z nadchodzącego... [czytaj dalej]

CDAction.pl gamescom 2014: Company of Heroes 2: Ardennes Assault - nowy, samodzielny dodatek singlowy!

Po serii DLC do trybu multi, przyszedł czas na rozszerzenie singlowe. W trakcie tegorocznego gamescomu SEGA ujawniła Ardennes Assault - samodzielny dodatek do Company of Heroes 2, który przyniesie ze sobą nową kampanię dla... [czytaj dalej]

Galeria (1)


Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach? Kiedy wychodzi Company of Heroes 2: Ardennes Assault?
Data wydania gry zaplanowana została na 18.11.2014. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2014 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

CDAction.pl

Company of Heroes 2: Ardennes Assault - Kilka minut wojennej zawieruchy w Ardenach [WIDEO]

CDAction.pl

gamescom 2014: Company of Heroes 2: Ardennes Assault - nowy, samodzielny dodatek singlowy!

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Company of Heroes 2: Ofensywa w Ardenach data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 18 listopada 2014, wtorek
    (polska data)
  • Flaga Europa 18 listopada 2014, wtorek
    (europejska data)
  • Flaga Stany Zjednoczone 18 listopada 2014, wtorek
    (amerykańska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie