wtorek, 11 maja

Oznaczenie treści
 

Colin Bryar, Bill Carr - Od Z do A. Jak to zrobiliśmy? Tajniki, zasady i sekrety Amazona

(2021)

Colin Bryar, Bill Carr - Working Backwards: Insights, Stories, And Secrets From Inside Amazon

Biznes

Obserwuj premierę
Ocena:


Colin Bryar, Bill Carr - Od Z do A. Jak to zrobiliśmy? Tajniki, zasady i sekrety Amazona / Colin Bryar, Bill Carr - Working Backwards: Insights, Stories, And Secrets From Inside Amazon

Data premiery

wtorek
23.03.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
981   1610

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Amazon powstał w garażu w 1994 roku, a dziś jest najbogatszą firmą na świecie. Jak to osiągnął? Jakie wnioski z tego niezwykłego sukcesu mogą wyciągnąć inni i co mogą wdrożyć w swoich biznesach?
Od Z do A to jednocześnie praktyczny poradnik i opowieść o firmie. Autorzy po raz pierwszy zdradzają opinii publicznej, jak ten gigant działa od środka. Opowiadają o tym, jak 14 zasad przywództwa Amazona przekłada się na przebieg procesu decyzyjnego na każdym poziomie organizacji. Prezentują wnikliwą analizę i w przystępny sposób wyjaśniają, w jaki sposób można zastosować te zasady w innych firmach – niezależnie od ich rozmiarów. Tłumaczą też, jaki wpływ na kulturę organizacji mają cztery fundamentalne założenia Amazona, a mianowicie: obsesja na punkcie klienta, perspektywiczne myślenie, nastawienie na tworzenie wynalazków oraz doskonałość operacyjna.
Colin Bryar to były wiceprezes firmy, przez dwa lata był "szefem sztabu" Jeffa Bezosa, nazywano go też "cieniem Jeffa" i pracował w firmie od 1998 roku. Bill Carr dołączył do zespołu w 1999 roku i spędził w firmie ponad 15 lat. Jako wiceprezes ds. mediów cyfrowych uruchomił i zarządzał globalną działalnością firmy w zakresie cyfrowej muzyki i wideo, w tym Amazon Music, Prime Video i Amazon Studios.
W książce Od Z do A obaj odwołują się do swoich wieloletnich doświadczeń menedżerskich, aby na tej podstawie sformułować i zdefiniować główne zasady i praktyki, dzięki którym jedna z najbardziej niezwykłych firm na świecie odniosła tak spektakularny sukces.
"To praktyczny przewodnik i korporacyjna narracja, wypełniona naszymi wspomnieniami o tym, czym jest "bycie Amazonką". Pokazujemy, że sukces na skalę Amazona nie jest osiągany dzięki geniuszowi pojedynczego lidera, ale raczej dzięki zaangażowaniu i realizacji zestawu dobrze zdefiniowanych, rygorystycznie przestrzeganych zasad i praktyk, udostępnionych tutaj publicznie po raz pierwszy. "
Colin Bryar
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Colin Bryar, Bill Carr - Od Z do A. Jak to zrobiliśmy? Tajniki, zasady i sekrety Amazona? Kiedy wychodzi Colin Bryar, Bill Carr - Working Backwards: Insights, Stories, And Secrets From Inside Amazon?
Data wydania książki zaplanowana została na 23.03.2021. Nowa książka Colin Bryar, Bill Carr z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Colin Bryar, Bill Carr - Od Z do A. Jak to zrobiliśmy? Tajniki, zasady i sekrety Amazona data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 23 marca 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie