
Cloverfield Lane 10(2016)10 Cloverfield Lane | Kino |



Po dramatycznym wypadku samochodowym, młoda kobieta odzyskuje przytomność w podziemnym schronie. Od mężczyzny, który się nią opiekuje, dowiaduje się, że nie tylko ocalił jej życie. Śmiercionośny atak chemiczny skaził Ziemię, czyniąc ją niemożliwą do zamieszkania. Zdezorientowana, przerażona kobieta decyduje, że musi wydostać się ze schronu, bez względu na to, co zastanie po wyjściu na ziemię.

Film Cloverfield Lane 10 (10 Cloverfield Lane) w kinach dostępny będzie 22 kwietnia 2016 (premiera w Polsce), 11 marca 2016 (data premiery w USA).
Aby dostawać aktualne wieści o filmie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.
Premierę można polecić innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Cenę filmu Cloverfield Lane 10 (10 Cloverfield Lane) można znaleźć na Skąpiec lub Ceneo.
Film jest do kupienia tutaj. Produkt można znaleźć w sklepach znajdujących się w zakładce "Gdzie kupić?".
Plakaty, zdjęcia i trailery filmu można poprzeglądać w galerii.
W celu przeglądania nowych komunikatów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Aby to zrobić należy wyznaczyć należytą ocenę, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.
Premiera filmu Cloverfield Lane 10 (10 Cloverfield Lane) ma u nas ocenę 4.5 na 5 możliwych na bazie 2 głosów naszych użytkowników. Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika. Użytkownicy pragnący określić swoje oczekiwania względem danego tytułu mogą go ocenić jeszcze przed jego debiutem. Wystawioną notę można zmienić w dowolnej chwili modyfikując wartość punktową w polu "Ocena". Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą zmienić swoje wcześniejsze osądy, gdy już zapoznają się z danym tytułem.
Daniel Trachtenberg jest twórcą filmu. Kliknij utaj albo w nazwisko reżysera, aby wyświetlić inne jego filmy.
Autorem scenariusza filmu jest Josh Campbell, Matthew Stuecken, Dan Casey. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, żeby wyświetlić inne filmy, do których napisał on scenariusz.
Film zwany jest również następująco: The Cellar, Valencia, Projekt: Monster 2.
Żeby zgłosić błąd należy uzupełnić formularz umieszczony tutaj. Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.
22 kwietnia 2016, piątek
11 marca 2016, piątek
Komentarze