
Clément Ducol - Emilia Pérez (Original Motion Picture Soundtrack)(2024) | Film |


Sony Music Masterworks prezentuje „Emilia Pérez (Original Motion Picture Soundtrack)”! Album zawiera oryginalne piosenki i muzykę napisaną przez Clémenta Ducola i Camille do nagradzanego musicalu Jacquesa Audiarda.
Uznany kompozytor Clément Ducol i zajmująca czołowe miejsca francuska piosenkarka Camille stworzyli obszerną kolekcję utworów obejmujących wiele gatunków. Album zawiera 16 hiszpańskojęzycznych utworów wokalnych z występami obsady filmu, w tym Karli Sofíi Gascón, Zoe Saldañy, Seleny Gomez i Adriany Paz. Dzięki nadzorowi muzycznemu Pierre-Marie Dru, który jest również producentem wykonawczym albumu, soundtrack oddaje złożoność najgłębszych myśli i uczuć każdej z postaci, jeszcze bardziej zanurzając widzów w historii na ekranie.
Lista utworów „Emilia Pérez (Original Motion Picture Soundtrack)”:
DISC 1:
1. El Alegato – Zoe Saldaña
2. Todo y Nada – Zoe Saldaña
3. El Encuentro – Karla Sofía Gascón
4. La Vaginoplastia – Zoe Saldaña
5. Lady – Zoe Saldaña, Mark Ivanir
6. Deseo – Karla Sofía Gascón, Camille
7. Por Casualidad – Karla Sofía Gascón, Camille, Zoe Saldaña
8. Bienvenida – Selena Gomez
9. Mis Siete Hermanas y Yo – Xiomara Ahumada Quito
10. Papa – Juan Pablo Monterrubio, Karla Sofia Gascón
11. Para – Aitza Terán, Iván Ruiz De Velasco
12. El Mal – Zoe Saldaña, Karla Sofia Gascón, Camille
13. El Amor – Karla Sofía Gascón, Camille, Adriana Paz
14. Mi Camino – Selena Gomez
15. Perdóname – Karla Sofía Gascón, Camille
16. Las Damas que Pasan – Adriana Paz
17. Fierro Viejo (Choir Version) – Camille
18. El Alegato (Piano Version) – Zoe Saldaña, Karla Sofía Gascón, Camille
DISC 2:
1. Subiendo (Part 1) – Camille, Clément Ducol
2. Fierro Viejo / La Ciudad – Camille
3. Fantasmas – Camille
4. El Rapto – Camille, Clément Ducol
5. Claroscuro (Part 1) – Clément Ducol
6. Claroscuro (Part 2) – Karla Sofía Gascón, Mark Ivanir
7. El Rayo – Clément Ducol
8. El Despertar – Camille
9. Subiendo (Part 2) – Camille
10. Cara a Cara – Clément Ducol
11. Desire (Alternative Version) – Camille
12. El Reclutamiento – Camille, Clément Ducol
13. Disonancia (Part 1) – Camille
14. Disonancia (Part 2) – Karla Sofía Gascón
15. La Pelea – Camille, Clément Ducol
16. El Trio – Karla Sofía Gascón, Zoe Saldaña
17. 3 Dedos – Camille, Clément Ducol
18. Beatificación (Part 1) – Camille, Clément Ducol
19. Beatificación (Part 2) – Camille, Clément Ducol
20. El Fuego – Camille
21. Desire – Camille
22. Subiendo (Strings Version) – Clément Ducol
23. Subiendo (Choir Version) – Camille
24. Desire (Strings Version) – Clément Ducol
25. Desire (Choir Version) – Camille, Yadam, Paloma Pradal

Płyta Emilia Pérez (Original Motion Picture Soundtrack) będzie dostępna 20 grudnia 2024 (premiera w Polsce).
Aby śledzić bieżące raporty o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".
Premierę można polecić innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Aby sprawdzić ile trzeba odłożyć na płytę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Płyta jest do kupienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" można znaleźć listę sklepów sprzedających ten produkt.
Świeże raporty można zobaczyć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.
Aby ocenić płytę należy wybrać właściwą wartość w pięciopunktowej skali, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.
Premiera płyty Emilia Pérez (Original Motion Picture Soundtrack) nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Clément Ducol to osoba odpowiedzialna za stworzenie płyty. Lista innych wydawnictw muzycznych tego twórcy dostępna jest utaj.
Płyta zostanie wydana przez Sony. Aby zobaczyć listę płyt wydanych przez tego wydawcę kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.
Żeby zgłosić poprawkę należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj. Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.
20 grudnia 2024, piątek
Komentarze