poniedziałek, 30 listopada

Oznaczenie treści
 

Clarrisa Pinkola Estes - Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy

(2016)

Clarrisa Pinkola Estes - Untie the Strong Woman: Blessed Mother's Immaculate Love for the Wild Soul

Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Clarrisa Pinkola Estes - Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy / Clarrisa Pinkola Estes - Untie the Strong Woman: Blessed Mother's Immaculate Love for the Wild Soul

Data premiery

poniedziałek
13.06.2016
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Matka Święta składa nam obietnicę, że każda dusza, która potrzebuje pocieszenia, wizji, przewodnictwa albo siły może do niej wołać i schronić się pod jej opieką. A Matka Uwielbiona natychmiast przybędzie z rozwianym welonem.

Książka "Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy" jest zachętą dr Estés, aby razem z nią schronić się pod płaszczem Matki. Ukazuje się nam Ona w wizerunku Czarnej Madonny, Madonny z Guadelupe czy w innych emanacjach.

Dlaczego Jej postać objawia się w najuboższych i najmniej oczekiwanych miejscach? Dlaczego w różnych kulturach? Odpowiedź, jest prosta: nic nie może oprzeć się sile Jej miłości ani powstrzymać od przyjścia do najbardziej potrzebujących.

"Pinkoli Estés, udało się stworzyć kolejne arcydzieło. Napisała książkę tak niezwykle głęboką i inspirującą, że czuje się łaskę Najświętszej Matki wtedy, gdy się ją czyta. Jestem niezwykle wdzięczna za ten dar".
Caroline Myss, autorka "Na przekór grawitacji" i "Anatomii duszy"Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy ma ukazać się?

Książka będzie udostępniona 13 czerwca 2016 (data premiery w Polsce). Aby zobaczyć daty z innych regionów należy kliknąć w odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej pod zakładką "Moje konto".

Chcę otrzymywać najświeższe doniesienia o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby dostawać wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę zasugerować książkę innym osobom. Jak mogę to zrobić?

O książce można napisać innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy trzeba odłożyć na książkę?

Żeby zobaczyć ile trzeba zarezerwować na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Który sklep oferuje książkę Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy?

Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy można zakupić tutaj. Wszystkie sklepy sprzedające ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?".

W którym miejscu mogę obejrzeć najnowsze newsy dotyczące książki Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy?

Bieżące informacje można poczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Gdzie mogę zaproponować ocenę dla tego tytułu?

Żeby ocenić książkę trzeba wybrać odpowiednią wartość od 1 do 5, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Na jakiej podstawie wyliczana jest ocena książki?

Premiera książki Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest odpowiedzialny za napisanie tej książki?

Clarrisa Pinkola Estes jest autorem książki. W celu wyświetlenia listy książek tego autora przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.

Jakie wydawnictwo zajmuje się wydaniem tej książki?

Książka zostanie wydana przez firmę Zysk i S-ka. Żeby sprawdzić listę książek tego wydawcy należy przenieść się do zakładki "Informacje" i kliknąć w jego nazwę lub kliknąć utaj.

Na waszej stronie zaprezentowane są pomylone dane. Gdzie mogę to zgłosić?

Aby to zrobić należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik dostępny jest nad polem "Informacje". Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Clarrisa Pinkola Estes - Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy? Kiedy wychodzi Clarrisa Pinkola Estes - Untie the Strong Woman: Blessed Mother's Immaculate Love for the Wild Soul?
Data wydania książki zaplanowana została na 13.06.2016. Nowa książka Clarrisa Pinkola Estes z 2016 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2016 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Clarrisa Pinkola Estes - Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 13 czerwca 2016, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie