piątek, 19 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Claire Goodchild - Księga seansów. Przewodnik po dywinacji i komunikowaniu się z duchami

(2024)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Claire Goodchild - Księga seansów. Przewodnik po dywinacji i komunikowaniu się z duchami

Data premiery

środa
27.03.2024
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
447   719

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Naucz się obcowania z duchami w świadomym i nieświadomym życiuOdkąd ludzie żyją, tęsknią za tymi, którzy umarli, za ich mądrością i wsparciem. W „Księdze seansów” autorka i czarownica Claire Goodchild zabiera nas w podróż przez historyczny krajobraz spirytyzmu i prowadzi przez bezpieczne praktyki łączenia się z drugą stroną. Uczy, jak się chronić, omawia różne narzędzia – od tablic spirytystycznych i tarota po domino i uroki – które są niezbędne do otwarcia mostu prowadzącego do świata pozagrobowego. W jasny i sugestywny sposób przedstawia obszerną historię seansów, a także oferuje czytelnikom przewodnik po dostępie do świata duchów i obcowaniu z nim. Dostarcza cennych drogowskazów do osobistej mitologii, ujawnionej w naszym świadomym i nieświadomym życiu.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma być wydana książka Księga seansów. Przewodnik po dywinacji i komunikowaniu się z duchami?

Książka ma być dostępna 27 marca 2024 (premiera w Polsce). Należy kliknąć w odpowiednie flagi, żeby sprawdzić daty z innego regionu. W celu zmiany domyślnie wyświetlanego regionu należy skorzystać z opcji dostępnej w ustawieniach konta.

W jaki sposób można śledzić najświeższe raporty o premierze książki?

Aby otrzymywać komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Czy jest możliwość zarekomendowania książki innym osobom?

Premierę można zarekomendować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie zakupię książkę?

Cena książki jest do sprawdzenia tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę nabyć książkę Księga seansów. Przewodnik po dywinacji i komunikowaniu się z duchami. W którym miejscu można nabyć ten produkt?

Książka Księga seansów. Przewodnik po dywinacji i komunikowaniu się z duchami jest do zamówienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.

W którym miejscu mogę przeglądać bieżące raporty odnośnie książki Księga seansów. Przewodnik po dywinacji i komunikowaniu się z duchami?

Nowe raporty można zobaczyć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Jak można przypisać ocenę dla tego produktu?

W tym celu należy założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy nadać należytą wartość w pięciopunktowej skali i zaakceptować ją kliknięciem.

Jakim sposobem zliczana jest nota książki?

Premiera książki Księga seansów. Przewodnik po dywinacji i komunikowaniu się z duchami nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto stworzył tę książkę?

Autorem jest Claire Goodchild. Kliknięcie w nazwisko pisarza spowoduje wyświetlenie innych wydawnictw książkowych przez niego napisanych. Z funkcji tej można skorzystać przechodząc do pola "Informacje".

Który wydawca ma w planach wydanie tej książki?

Książka ma zostać wydana przez firmę Kobiece. Żeby poznać inne książki od tego wydawcy należy kliknąć utaj lub w jego nazwę w polu "Informacje".

Odnalazłem na stronie niedobre dane. W jaki sposób można je skorygować?

Aby tego dokonać należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik dostępny jest nad polem "Informacje". Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Claire Goodchild - Księga seansów. Przewodnik po dywinacji i komunikowaniu się z duchami? Kiedy wychodzi Claire Goodchild - Księga seansów. Przewodnik po dywinacji i komunikowaniu się z duchami?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.03.2024. Nowa książka Claire Goodchild z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Claire Goodchild - Księga seansów. Przewodnik po dywinacji i komunikowaniu się z duchami data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 marca 2024, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie