niedziela, 18 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Christian Mayer - Kod Pythona w jednym wierszu. Jak profesjonaliści piszą programy doskonałe

(2021)
IT

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Christian Mayer - Kod Pythona w jednym wierszu. Jak profesjonaliści piszą programy doskonałe

Data premiery

wtorek
06.04.2021
12 dni temu
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Informatyka
Ranking:
1157   2263

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

WPythonienajlepsza jest wyrazistość, zwięzłość i interaktywność kodu. To są właśnie cechy kodu idealnego: każdy bit powinien być dziełem sztuki. Python pozwala na wyrażenie jednej myśli na wiele sposobów. Mistrz programowania zna je wszystkie i w konkretnej sytuacji wybiera ten najbardziej trafny i zwięzły. Rozwiązywanie złożonych problemów programistycznych za pomocą jednego wiersza kodu daje przecież dużą satysfakcję. Osiągnięcie tak wyrafinowanych umiejętności wymaga jednak pokonania wielu drobnych trudności, jakie napotyka osoba ucząca się Pythona.
Ta książka ułatwi Ci naukę czytania i pisania zwięzłych, użytecznych instrukcji zajmujących jeden wiersz kodu. Nauczysz się także systematycznie rozkładać dowolny blok kodu na części pierwsze. Stopniowo Twój kod Pythona będzie się stawał piękny, zwięzły i prosty. Znajdziesz tu liczne wskazówki, zapoznasz się też z takimi zagadnieniami jak uczenie maszynowe, podstawy nauki o danych i użyteczne algorytmy. Niejako przy okazji poznasz i zrozumiesz kluczowe pojęcia z dziedziny informatyki i zaczniesz używać zaawansowanych funkcji Pythona, takich jak listy składane, wycinanie, funkcje lambda, wyrażenia regularne, funkcje map i reduce oraz przypisywanie do wycinków.
W książce między innymi:
stosowanie struktur danych do rozwiązywania rzeczywistych problemów
podstawowe funkcjonalności biblioteki NumPy
statystyki wielowymiarowych tablic danych
algorytm k-średnich w uczeniu nienadzorowanym
zaawansowane wyrażenia regularne
anagramy, palindromy, zbiory potęgowe, permutacje, silnie, liczby pierwsze, ciąg Fibonacciego, zatajanie tekstu, wyszukiwanie i sortowanie algorytmiczne
Zen Pythona: liczy się czytelność!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na kiedy zapowiedziano premierę książki Kod Pythona w jednym wierszu. Jak profesjonaliści piszą programy doskonałe?

Książka Kod Pythona w jednym wierszu. Jak profesjonaliści piszą programy doskonałe ukaże się 6 kwietnia 2021 (data premiery w Polsce). W celu sprawdzenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Domyślnie pokazywany region można zmienić w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać na bieżąco najświeższe wieści dotyczące książki. Jak tego dokonać?

Aby otrzymywać najświeższe komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".

Czy dostępna jest możliwość zasugerowania książki innym osobom?

O książce można wspomnieć znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile można nabyć książkę?

W celu zobaczenia ceny książki kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Kod Pythona w jednym wierszu. Jak profesjonaliści piszą programy doskonałe. W którym miejscu mogę dostać ten produkt?

Kod Pythona w jednym wierszu. Jak profesjonaliści piszą programy doskonałe można zamówić tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" znajdują się wszystkie sklepy, w których można znaleźć ten produkt.

Na jakiej stronie sprawdzę bieżące raporty odnośnie książki?

Bieżące materiały można przeglądać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Chcę wystawić ocenę. Jak to zrobić?

Aby to zrobić należy przyporządkować odpowiednią ocenę w skali 1-5, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Jakim sposobem podliczona została nota książki?

Premiera książki Kod Pythona w jednym wierszu. Jak profesjonaliści piszą programy doskonałe nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest odpowiedzialny za napisanie tej książki?

Christian Mayer to autor tej książki. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały napisane przez tego autora należy kliknąć utaj albo przejść do pola "Informacje" i kliknąć w nazwisko pisarza.

Kto jest wydawcą tej książki?

Wydawnictwo Helion dogląda wydania książki. Kliknij utaj albo w nazwę firmy, żeby wyświetlić inne książki przez nią wydane.

Na stronie zaprezentowane są przekłamane dane. W jaki sposób można je skorygować?

Problem ten można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" znajdującej się nad polem "Informacje". Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Christian Mayer - Kod Pythona w jednym wierszu. Jak profesjonaliści piszą programy doskonałe? Kiedy wychodzi Christian Mayer - Kod Pythona w jednym wierszu. Jak profesjonaliści piszą programy doskonałe?
Data wydania książki zaplanowana została na 06.04.2021. Nowa książka Christian Mayer z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Christian Mayer - Kod Pythona w jednym wierszu. Jak profesjonaliści piszą programy doskonałe data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 6 kwietnia 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie