Christian Loffler - Parallels: Shellac Reworks(2021) | Klasyka |
Album "Parallels" przynosi jedne z najwcześniejszych nagrań, jakie kiedykolwiek powstały w XXI wiek, gdzie bogate brzmienie i świeże interpretacje Löfflera nadają im nowe życie. Niemiecki artysta konceptualny i kompozytor Christian Löffler został zaproszony przez kultowy żółty label Deutsche Grammophon do opracowania utworów największych kompozytorów wszech czasów, m. in. Bacha, Beethovena i Chopina. Na albumie "Parallels: Shellac Reworks" by Christian Löffler artysta odważnie zbacza z utartych szlaków, by stworzyć własne interpretacje dzieł klasycznych mistrzów, inicjując tym samym dialog pomiędzy przeszłością a teraźniejszością.
Lista utworów:
1. Parsifal
2. Moldau
3. Dir Jehova
4. Gavotte
5. Nocturne
6. Nadir
7. Pastoral
8. Funebre
9. Freiyheit
10. Fate
Płyta Parallels: Shellac Reworks ma ukazać się 19 lutego 2021 (premiera w Polsce).
Aby śledzić aktualne doniesienia o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".
Płytę można polecić poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
W celu zobaczenia ile trzeba odłożyć na płytę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Płytę można kupić tutaj. Wszystkie sklepy sprzedające ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?".
Najświeższe wiadomości można poczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.
Aby ocenić płytę należy przyporządkować właściwą wartość w pięciopunktowej skali, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera płyty Parallels: Shellac Reworks nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Christian Löffler to osoba odpowiedzialna za napisanie muzyki do płyty. Aby zobaczyć listę płyt stworzonych przez tego artystę kliknij w jego nazwę w polu "Informacje" lub kliknij utaj.
Wydawcą płyty jest Universal. Listę płyt z muzyką wydanych przez tę firmę można znaleźć utaj.
Żeby zgłosić błąd należy uzupełnić formularz umieszczony tutaj. Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.
Komentarze