piątek, 18 września

Oznaczenie treści
 

Chris Hadfield - Kosmiczny poradnik życia na Ziemi

(2016)

Chris Hadfield - An Astronaut's Guide to Life on Earth: What Going to Space Taught Me About Ingenuity, Determination, and Being Prepared for Any

Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Chris Hadfield - Kosmiczny poradnik życia na Ziemi / Chris Hadfield - An Astronaut's Guide to Life on Earth: What Going to Space Taught Me About Ingenuity, Determination, and Being Prepared for Any

Data premiery

środa
01.06.2016
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Chris Hadfield już jako mały chłopiec marzył o podróżach kosmicznych. W kosmosie spędził prawie 4000 godzin. Podczas swoich licznych misji musiał między innymi włamać się do stacji kosmicznej z pomocą żołnierskiego noża, wyrzucić żywego węża z kabiny samolotu, który właśnie pilotował, został też na pewien czas oślepiony podczas "spaceru" na orbicie i do promu kosmicznego wracał po omacku. Do najniebezpieczniejszych zdarzeń potrafi podejść z rozbrajającym dystansem.
12 milionów – tyle wejść na YT w ciągu zaledwie trzech dni zanotował klip, w którym Hadfield śpiewa piosenkę "Space oddity" Davida Bowie unosząc się w stanie nieważkości.
30 milionów – tyle osób obejrzało go do dzisiaj.
1 milion – tylu użytkowników śledzi Hadfielda na Twitterze.
Ekstremalnie ryzykowna praca kosmonautów na zawsze zmienia każdego, kto choć raz znalazł się w kosmosie. Dlatego opowieść Hadfielda pozwoli każdemu spojrzeć na nasze życie na Ziemi z zaskakującej perspektywy.
Niezwykła, pełna humoru i adrenaliny historia, która jest dowodem, że nawet te "kosmicznie" odjechane marzenia mogą się spełnić.Komentarze (1)

Zdjęcie
~Monika Wis
2016-06-08 17:48

"Kosmiczny poradnik życia na ziemi" to historia ziemskiego i kosmicznego życia Chrisa Hafielda.
Autor już jako kilkulatek wiedział, że chce zostać astronautą. Działania całego swojego życia
podporządkował idei znalezienia się w kosmosie. Dzięki swojej zawziętości i determinacji
udało mu spełnić się to marzenie. Chris brał udział w trzech lotach kosmicznych. Jako pierwszy
Kanadyjczyk odbył spacer w kosmicznej przestrzeni. Podczas swoich misji wykonywał nie tylko zadania powierzone mu
przez NASA, ale prowadził również kanał na Twietterze, gdzie publikował filmiki, zdjęcia i relacje ukazujące życie i pracę na orbicie. Książka ta odsłania tajemnice dotyczące wyboru kandydatów na astronautów,
ich długiego szkolenia, organizowania lotów, samego lotu i pobytu w kosmosie. Książka nasycona całą masą
rozmaitych ciekawostek dotyczących pobytu na ISS. Słowo kosmos odmieniane jest w tej książce przez wszystkieprzypadki. Za dodatkowy walor książki uważam niezwykłą postawę Hafilda- mimo niezwykłych osiągnięć jest
pełen pokory.
Polecam.

 

Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na kiedy ustalono premierę książki Kosmiczny poradnik życia na Ziemi?

Książka dostępna będzie 1 czerwca 2016 (data premiery w Polsce). Aby sprawdzić inne daty należy kliknąć w odpowiednią flagę. Opcja zmiany domyślnie wyświetlanego regionu dostępna jest w ustawieniach konta.

Chcę dostawać na bieżąco najświeższe komunikaty dotyczące książki. Jak tego dokonać?

Aby dostawać bieżące wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę powiadomić o książce znajomych. Jak tego dokonać?

Premierę można polecić poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie można dostać książkę?

W celu poznania ceny książki Kosmiczny poradnik życia na Ziemi kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

W którym sklepie zamówię książkę Kosmiczny poradnik życia na Ziemi?

Kosmiczny poradnik życia na Ziemi jest do zamówienia tutaj. Lista sklepów sprzedających ten produkt umieszczona jest na liście "Gdzie kupić?".

W którym miejscu mogę przeglądnąć nowe komunikaty odnośnie książki?

Aby przeglądać bieżące newsy należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Jak można wystawić ocenę dla tego tytułu?

Żeby ocenić książkę trzeba nadać wartość w pięciopunktowej skali, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jakim sposobem kalkulowana jest nota książki?

Premiera książki Kosmiczny poradnik życia na Ziemi nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat stworzył tę książkę?

Chris Hadfield to twórca tej książki. Żeby sprawdzić listę pozostałych książek tego twórcy należy udać się do pola "Informacje" i kliknąć w jego nazwisko albo kliknąć utaj.

Kto chce wydać tę książkę?

Wydawnictwo Flow Books dba o wydanie książki. Żeby sprawdzić listę książek tego wydawcy należy przenieść się do zakładki "Informacje" i kliknąć w jego nazwę lub kliknąć utaj.

Dostrzegłem na tej stronie mylne dane. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Żeby zgłosić błąd należy uzupełnić formularz znajdujący się tutaj. Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Chris Hadfield - Kosmiczny poradnik życia na Ziemi? Kiedy wychodzi Chris Hadfield - An Astronaut's Guide to Life on Earth: What Going to Space Taught Me About Ingenuity, Determination, and Being Prepared for Any?
Data wydania książki zaplanowana została na 01.06.2016. Nowa książka Chris Hadfield z 2016 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2016 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Chris Hadfield - Kosmiczny poradnik życia na Ziemi data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 1 czerwca 2016, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie