Chris Carter - Geniusz zbrodni(2017)Chris Carter - An Evil Mind | Sensacja |
Po osobliwym wypadku, do którego dochodzi w prowincjonalnym miasteczku w Wyoming, szeryf aresztuje człowieka podejrzanego o podwójne morderstwo, lecz w trakcie śledztwa dokonuje o wiele bardziej przerażającego odkrycia – okazuje się, że schwytał seryjnego mordercę, który od co najmniej dwudziestu pięciu lat uprowadzał, torturował i okaleczał swoje ofiary na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Aresztowany twierdzi, że został uwikłany w potężną sieć kłamstw i mistyfikacji – ale czy można mu wierzyć?
Sprawę natychmiast przejmuje FBI, ale tym razem agenci muszą poprosić o pomoc z zewnątrz. Zwracają się do Roberta Huntera, psychologa, który swego czasu specjalizował się w badaniu zachowań przestępców, a obecnie jest inspektorem policji w Los Angeles w wydziale zajmującym się szczególnie brutalnymi przestępstwami. Przesłuchując zatrzymanego Hunter zaczyna docierać do straszliwych tajemnic, których nikt się nie spodziewał, a tożsamość samego mordercy okazuje się tak niejasna, że nawet FBI nie zdawało sobie sprawy z jego istnienia... aż do tej pory.
Książka dostępna będzie 25 stycznia 2017 (data wydania w Polsce).
Aby otrzymywać aktualne wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".
Można to uczynić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje umieszczone są na pasku w górnej części strony.
Książkę można zakupić tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" można znaleźć listę sklepów sprzedających ten produkt.
Aby obejrzeć najnowsze materiały należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.
Żeby tego dokonać trzeba nadać ocenę w skali 1-5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.
Premiera książki Geniusz zbrodni nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Chris Carter jest twórcą książki. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, aby poznać inne książki przez niego stworzone.
Książka ma zostać wydana przez firmę Sonia Draga. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały wydane przez tę firmę należy kliknąć w en odnośnik albo udać się do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę wydawnictwa.
W tym celu należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę" dostępny nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.
Komentarze