
Chemia (wydanie Z Książką)(2015)Chemia | DVD |


Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. To opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości. O miłości silniejszej niż strach. O tym, że warto kochać tak, jakby jutra miało nie być. Film powstał na kanwie wydarzeń z życia Magdy Prokopowicz – założycielki Fundacji Rak'n'Roll.

Film ma być wydany 4 lutego 2016 (premiera w Polsce).
Aby śledzić wieści o filmie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".
O filmie można napisać znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Aby dowiedzieć się ile trzeba zapłacić za film kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Chemia (wydanie Z Książką) () można kupić tutaj. Wszystkie sklepy dostępne są w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się po prawej stronie.
Film aktualnie nie ma żadnych zwiastunów lub obrazków.
W celu przeczytania nowych materiałów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Żeby ocenić film trzeba nadać odpowiednią wartość w skali 1-5, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.
Premiera filmu na DVD Chemia (wydanie Z Książką) () nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Bartek Prokopowicz jest twórcą filmu na DVD Chemia (wydanie Z Książką) (). Żeby poznać inne filmy od tego twórcy należy kliknąć utaj albo kliknąć w jego nazwisko w zakładce "Informacje".
Bartek Prokopowicz jest pomysłodawcą scenariusza filmu na DVD. Aby zobaczyć listę filmów, do których scenariusz napisał ten autor kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.
Żeby zgłosić korektę należy wypełnić formularz umieszczony tutaj. Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.
4 lutego 2016, czwartek
Komentarze