wtorek, 22 września

Oznaczenie treści
 

Chauncey Crandall - Śmierć nie istnieje. Spotkania kardiologa z niewytłumaczalnym i dowody na życie po życiu

(2016)

Chauncey Crandall - Touching Heaven

Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Chauncey Crandall - Śmierć nie istnieje. Spotkania kardiologa z niewytłumaczalnym i dowody na życie po życiu / Chauncey Crandall - Touching Heaven

Data premiery

poniedziałek
14.03.2016
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

„Dopóki na twoim elektrokardiogramie nie ma linii prostej, nie nadszedł jeszcze twój kres.”

Kres? A może to dopiero początek Twojego życia? Autor, amerykański kardiolog, walczył o życie swoich pacjentów w bogatych klinikach Stanów Zjednoczonych i zapuszczonych chatach Trzeciego Świata.

Wysłuchał relacji osób, które wróciły „znad krawędzi”, ale spotkał też tych, którzy znaleźli się już daleko poza krawędzią. Wskrzeszonych. Wielokrotnie był świadkiem, kiedy dusza przechodzi z naszego świata do następnego.

Książka nie jest kolejnym tomem bestsellera “Życie po życiu”. Autor nie przygląda się zjawiskom oczami beznamiętnego naukowca. Uczestnictwo w misterium przejścia do nowego świata, zmieniło go do głębi i wzbogaciło wewnętrznie. Opatrzność doświadczyła go mocno – stracił ukochanego syna.

Do lekarskiej pomocy pacjentom zaczął dokładać posługę duchową, pomagając wrócić tym, którym pozwolono i przejść na drugą stronę tym, których wezwano.

Lekarska praktyka dostarcza mu stale dowodów na istnienie Królestwa Niebieskiego. Autor namawia nas do walki o życie – jeszcze za życia.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy wydana zostanie książka Śmierć nie istnieje. Spotkania kardiologa z niewytłumaczalnym i dowody na życie po życiu?

Książkę będzie można przeczytać 14 marca 2016 (premiera w Polsce). Obecnie wyświetlaną datę można zmienić klikając we flagę. Domyślnie pokazywany region można zmienić w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać nowe doniesienia o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

Aby śledzić raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Czy istnieje możliwość polecenia książki innym osobom?

Premierę można zarekomendować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy należy zapłacić za książkę?

Żeby sprawdzić cenę książki kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić książkę Śmierć nie istnieje. Spotkania kardiologa z niewytłumaczalnym i dowody na życie po życiu. W którym sklepie jest dostępny do zakupu ten produkt?

Książka Śmierć nie istnieje. Spotkania kardiologa z niewytłumaczalnym i dowody na życie po życiu jest do zamówienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.

W którym miejscu mogę przeczytać bieżące raporty odnośnie książki Śmierć nie istnieje. Spotkania kardiologa z niewytłumaczalnym i dowody na życie po życiu?

Aby zobaczyć nowe komunikaty należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Chcę ocenić ten produkt. Jak to zrobić?

Aby tego dokonać należy nadać ocenę w skali od 1 do 5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Jaką metodą przeliczana jest ocena?

Premiera książki Śmierć nie istnieje. Spotkania kardiologa z niewytłumaczalnym i dowody na życie po życiu nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor odpowiedzialny jest za tę książkę?

Chauncey Crandall jest twórcą książki. Aby sprawdzić inne książki napisane przez tego autora kliknij w jego nazwisko lub kliknij utaj.

Która firma zamierza wydać tę książkę?

Za wypuszczenie książki odpowiada firma Fronda. Listę książek wydanych przez to wydawnictwo można znaleźć utaj.

Dostrzegłem na tej stronie przekłamane informacje. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Aby to zrobić należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik dostępny jest nad polem "Informacje". Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Chauncey Crandall - Śmierć nie istnieje. Spotkania kardiologa z niewytłumaczalnym i dowody na życie po życiu? Kiedy wychodzi Chauncey Crandall - Touching Heaven?
Data wydania książki zaplanowana została na 14.03.2016. Nowa książka Chauncey Crandall z 2016 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2016 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Chauncey Crandall - Śmierć nie istnieje. Spotkania kardiologa z niewytłumaczalnym i dowody na życie po życiu data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 14 marca 2016, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie