poniedziałek, 27 czerwca

Oznaczenie treści
 

Celina Maria Niwald - Jak rozłączyć co Bóg złączył? Rozwód kościelny krok po kroku. Moja sakramentalna historia

(2021)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Celina Maria Niwald - Jak rozłączyć co Bóg złączył? Rozwód kościelny krok po kroku. Moja sakramentalna historia

Data premiery

czwartek
01.04.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Jeśli myślisz o tym, "jak rozłączyć, co Bóg złączył", ta książka jest dla Ciebie! W pierwszej części znajdziesz osobistą historię autorki i jej drogę do uzyskania "rozwodu kościelnego". Dzięki dynamicznym opisom, ciekawej i pełnej emocji historii poczujesz się tak, jakby proces dotyczył Ciebie. Znajdziesz tu również komentarze do przebiegu procesu i możliwości zastosowania konkretnych przepisów.

Jeśli myślisz o tym, "jak rozłączyć, co Bóg złączył", ta książka jest dla Ciebie! Druga część książki obejmuje obowiązujące przepisy Kodeksu prawa kanonicznego wraz z komentarzami autorstwa autorytetów kościelnych. Pozwoli Ci to łatwiej przejść przez proces, bez konieczności korzystania z kosztownej pomocy prawnej.
Obecnie ponad 70% złożonych skarg powodowych uzyskuje pozytywne wyroki. Mimo że proces nie trwa krótko, warto spróbować uregulować swoje relacje z byłym małżonkiem i Kościołem. W książce znajdują się też kody QR prowadzące bezpośrednio do cytowanych przepisów – to znacznie uprości przygotowanie skargi powodowej.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze (3)

Zdjęcie
~Nikola
2021-08-05 19:18

Warto ją przeczytać. Jest niezwykle wciągająca. Historia autorki łapie za serce.

 

Zdjęcie
~Zuza
2021-07-06 10:25

Jedna z najlepszych książek. Autorka zawarła w niej dużą ilość wiedzy, która akurat bardzo mi się przyda.

 

Zdjęcie
~Justyna
2021-06-21 11:51

Spodobała mi się bardzo książka. Jest bardzo ciekawie napisana i przede wszystkim życiowa.

 

Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Jak rozłączyć co Bóg złączył? Rozwód kościelny krok po kroku. Moja sakramentalna historia pojawi się?

Książka ukaże się 1 kwietnia 2021 (data wydania w Polsce). Kliknięcie we flagę spowoduje wyświetlenie daty z innego regionu. W celu zmiany domyślnie wyświetlanego regionu należy skorzystać z opcji dostępnej w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę obserwować aktualne informacje o premierze?

Aby śledzić bieżące wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę powiedzieć o książce innym osobom. Jak mogę to zrobić?

Książkę można polecić innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile można dostać książkę?

Aby sprawdzić ile kosztuje książka Jak rozłączyć co Bóg złączył? Rozwód kościelny krok po kroku. Moja sakramentalna historia kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

W którym miejscu jest do znalezienia książka Jak rozłączyć co Bóg złączył? Rozwód kościelny krok po kroku. Moja sakramentalna historia?

Jak rozłączyć co Bóg złączył? Rozwód kościelny krok po kroku. Moja sakramentalna historia można nabyć tutaj. Lista wszystkich sklepów oferujących ten produkt znajduje się po prawej stronie.

Gdzie mogę poczytać świeże wieści dotyczące książki Jak rozłączyć co Bóg złączył? Rozwód kościelny krok po kroku. Moja sakramentalna historia?

Aby sprawdzić najświeższe wiadomości należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

W którym miejscu mogę zaproponować notę dla tego produktu?

Aby tego dokonać należy nadać konkretną ocenę od 1 do 5, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Jak podliczona została nota książki?

Premiera książki Jak rozłączyć co Bóg złączył? Rozwód kościelny krok po kroku. Moja sakramentalna historia nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto pisze tę książkę?

Twórcą książki jest Celina Maria Niwald. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy pozostałych książek od tego autora. Z funkcji tej można również skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w nazwisko pisarza.

Jakie wydawnictwo planuje wydać tę książkę?

Książka została wydana przez firmę A&K. Aby zobaczyć listę książek wydanych przez tego wydawcę kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Na waszej stronie wypisane są przeinaczone informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Poprawkę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" znajdującej się nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Celina Maria Niwald - Jak rozłączyć co Bóg złączył? Rozwód kościelny krok po kroku. Moja sakramentalna historia? Kiedy wychodzi Celina Maria Niwald - Jak rozłączyć co Bóg złączył? Rozwód kościelny krok po kroku. Moja sakramentalna historia?
Data wydania książki zaplanowana została na 01.04.2021. Nowa książka Celina Maria Niwald z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Celina Maria Niwald - Jak rozłączyć co Bóg złączył? Rozwód kościelny krok po kroku. Moja sakramentalna historia data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 1 kwietnia 2021, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie