środa, 29 marca

Oznaczenie treści
 

Cecilia Lattari - Magiczny księżyc. Czerp z niego energię i połącz się z naturą

(2023)
Poradniki

Obserwuj premierę
Ocena:


Cecilia Lattari - Magiczny księżyc. Czerp z niego energię i połącz się z naturą

Data premiery

poniedziałek
27.02.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
315   440

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Pielęgnuj swoją dziką stronę i harmonizuj swoje osobiste połączenie z Księżycem i jego ciągle zmieniającymi się fazami! Całe nasze życie jest powiązane z ruchami największego satelity Ziemi.
Cecilia Lattari przybliża bardzo istotny wpływ Księżyca na ludzkie życie. Opisuje fazy księżycowe dla każdego miesiąca w roku, ich znaczenie i symbolikę, a także związane z nimi rośliny i zasady postępowania. Łączenie się z naturą za pomocą kilku prostych praktyk związanych z Księżycem pomoże czytelnikom w lepszym kontakcie z samym sobą.
Dzięki tej książce wypracujesz magiczne instrumentarium, które ułatwi funkcjonowanie w trudnej codzienności. Książka pozwoli ci odkryć swoją nieznaną wcześniej stronę, wolną i nieposkromioną. Poprowadzi cię przez gąszcz symboli, rytuałów i wierzeń, które od zarania dziejów związane są z Księżycem. Dowiesz się też, jak w praktyce wykorzystać wiedzę o jego fazach przy podejmowaniu ważnych decyzji czy... sadzeniu roślin.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Cecilia Lattari - Magiczny księżyc. Czerp z niego energię i połącz się z naturą? Kiedy wychodzi Cecilia Lattari - Magiczny księżyc. Czerp z niego energię i połącz się z naturą?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.02.2023. Nowa książka Cecilia Lattari z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Cecilia Lattari - Magiczny księżyc. Czerp z niego energię i połącz się z naturą data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 lutego 2023, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie