
Cavern of Anti-Matter - Void Beats/Invocation Trex(2016) | Pop |


Lista utworów:
1. Tardis Cymbals
2. Blowing My Nose Under Close Observation
3. Insect Fear
4. Melody In High Feedback Tones
5. Hi-Hats Bring The Hiss
6. Liquid Gate
7. Pantechnicon
8. Black Glass Action
9. Planetary Folklore
10. Echolalia
11. Void Beat
12. Zone Null

Płytę będzie można słuchać 19 lutego 2016 (data premiery w Europie).
Aby otrzymywać aktualne wieści o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".
O płycie można wspomnieć znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
W celu zobaczenia ile należy zarezerwować na płytę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
Płytę Void Beats/Invocation Trex można nabyć tutaj. Wszystkie sklepy można znaleźć na liście "Gdzie kupić?" usytuowanej po prawej stronie.
Najnowsze komunikaty można przeczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.
Aby tego dokonać trzeba wyznaczyć odpowiednią ocenę w skali 1-5, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera płyty Void Beats/Invocation Trex nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Twórcą płyty jest Cavern of Anti-Matter. Lista płyt wyprodukowanych przez tego artystę znajduje się utaj.
Wytwórnia Duophonic dogląda wydania płyty. Kliknij utaj albo w nazwę firmy, żeby wyświetlić inne płyty przez nią wydane.
Korektę można zgłosić klikając tutaj. Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.
19 lutego 2016, piątek
Komentarze