wtorek, 21 stycznia

Oznaczenie treści
 

Catherine Odell - Bł. Solanus Casey. Amerykański ojciec Pio, którego cuda odmieniają życie tysięcy ludzi

(2019)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Catherine Odell - Bł. Solanus Casey. Amerykański ojciec Pio, którego cuda odmieniają życie tysięcy ludzi

Data premiery

sobota
31.08.2019
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Amerykański o. Pio
Marzył o kapłaństwie – ale Bóg poprowadził go do tego krętą drogą. Ze względu na wielkie problemy w nauce, przełożeni długo nie decydowali się, by dopuścić go do święceń. Przez ponad dwadzieścia lat nie mógł spowiadać ani mówić kazań, pracował na furcie.
Mimo to – dziś porównuje się go do o. Pio lub św. Jana Marii Vianneya. Niezwykle pokorny w służbie i wierności zakonnym przełożonym kapucyn przez całe życie zapisywał osoby, które prosiły go o modlitwę. Owoce okazywały się oszałamiające: liczne nawrócenia, uzdrowienia, uratowane małżeństwa czy przypływ gotówki, a sam brat Solanus Casey jest ogłoszony błogosławionym.
Czy doczekaliśmy się patrona osób, których przerasta żmudna codzienność?
Wyświęcimy brata Solanusa, a jako ksiądz stanie się on dla ludzi kimś takim, jak Proboszcz z Ars.
o. Anthony Rottensteiner, rektor seminarium
Oddałem się Bogu cały; dlatego bez lęku poddaję się decyzjom przełożonych, którzy rozsądzą o mojej przyszłości, jak najlepiej potrafią przed Bogiem. br. Solanus Casey
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma zadebiutować książka Bł. Solanus Casey. Amerykański ojciec Pio, którego cuda odmieniają życie tysięcy ludzi?

Książka ma pojawić się 31 sierpnia 2019 (premiera w Polsce). Żeby wyświetlić datę z innego regionu należy kliknąć w odpowiednią flagę. Opcja zmiany domyślnie wyświetlanego regionu dostępna jest w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać najnowsze wieści o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby śledzić najświeższe informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę donieść o książce innym osobom. Jak mogę to zrobić?

Premierę można polecić innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile zakupię książkę?

Aby dowiedzieć się ile trzeba wydać na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić książkę Bł. Solanus Casey. Amerykański ojciec Pio, którego cuda odmieniają życie tysięcy ludzi. Który sklep sprzedaje ten tytuł?

Bł. Solanus Casey. Amerykański ojciec Pio, którego cuda odmieniają życie tysięcy ludzi można dostać tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" można znaleźć listę sklepów sprzedających ten produkt.

Gdzie mogę sprawdzić nowe wieści odnośnie książki Bł. Solanus Casey. Amerykański ojciec Pio, którego cuda odmieniają życie tysięcy ludzi?

Nowe doniesienia znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest z prawej strony.

Czy mogę przypisać ocenę dla tego tytułu?

W tym celu należy założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy przyporządkować właściwą wartość od 1 do 5 i zatwierdzić ją kliknięciem.

Jak skalkulowano notę książki?

Premiera książki Bł. Solanus Casey. Amerykański ojciec Pio, którego cuda odmieniają życie tysięcy ludzi nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista stworzył tę książkę?

Twórcą książki jest Catherine Odell. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy pozostałych książek od tego autora. Z funkcji tej można również skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w nazwisko pisarza.

Który wydawca ma w planach wydanie tej książki?

Za wypuszczenie książki odpowiada firma Esprit. Aby sprawdzić inne książki wydane przez tę firmę kliknij w jej nazwę lub kliknij utaj.

Dostrzegłem na waszej stronie niepoprawne dane. W jaki sposób można je skorygować?

Korektę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Catherine Odell - Bł. Solanus Casey. Amerykański ojciec Pio, którego cuda odmieniają życie tysięcy ludzi? Kiedy wychodzi Catherine Odell - Bł. Solanus Casey. Amerykański ojciec Pio, którego cuda odmieniają życie tysięcy ludzi?
Data wydania książki zaplanowana została na 31.08.2019. Nowa książka Catherine Odell z 2019 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2019 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Catherine Odell - Bł. Solanus Casey. Amerykański ojciec Pio, którego cuda odmieniają życie tysięcy ludzi data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 31 sierpnia 2019, sobota
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie