niedziela, 5 grudnia

Oznaczenie treści
 

Catherine Huang, A.D. Rosenberg - Sztuka wojny dla kobiet. Jak wygrywać bez walki

(2021)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Catherine Huang, A.D. Rosenberg - Sztuka wojny dla kobiet. Jak wygrywać bez walki

Data premiery

czwartek
02.12.2021
3 dni temu
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
529   850

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Klasyczny traktat Sun Tzu, "Sztuka wojny", pozwolił wielu pokoleniom mężczyzn odnosić sukcesy, czy to na wojnie, czy to w wielkim biznesie. W końcu i jedno, i drugie jest traktowane jako domena mężczyzn. Tymczasem kluczowe koncepcje Sun Tzu mogą się doskonale przełożyć na taktykę prowadzącą do sukcesu także kobiety. To w końcu żadna tajemnica, że na najwyższych stanowiskach w polityce i biznesie jest ich wciąż niewiele: osiąganie ambitnych, osobistych celów w nierównym środowisku, w którym dominują mężczyźni, jest dla kobiet trudniejsze.
Ta książka jest interpretacją Sztuki wojny przeznaczoną dla kobiet, które chcą w pełni wykorzystać swój potencjał, uwolnić ukrytą w sobie siłę i mieć poczucie osobistej satysfakcji, a jednocześnie uniknąć niepotrzebnych konfliktów i zachować swoją uczciwość. Dzięki lekturze zrozumiesz zasady rządzące wszystkimi ludzkimi relacjami i dowiesz się, jak z łatwością osiągnąć swoje cele i zdobyć należny Ci szacunek. Uzyskasz świadomość, kim jesteś i w jaki sposób wykorzystać swoje cechy dla własnej korzyści. Nauczysz się zwyciężać, nim wojna w ogóle się rozpęta: w sposób subtelny, pokojowy i z minimalną ilością wrogości. Prędko się przekonasz, że zwyciężanie jest przyjemne. I że rodzi sukcesy w dowolnym innym otoczeniu!
Dowiedz się, jak:
wykorzystać swoje przewagi i przeciwności,
skutecznie planować działania i kontrolować otoczenie,
zarządzać, komunikować i przewodzić ludziom,
atakować, bronić się, zawiązywać sojusze,
działać i stale się rozwijać.
Sun Tzu był synem wojskowego i królewskim doradcą. Do dziś jest znany jako genialny taktyk i myśliciel. Odniósł legendarne sukcesy wojskowe. Zawsze dążył do zwycięstwa przy minimalnym koszcie.
"Największym ze zwycięstw jest to, które nie wymaga walki. "
Sun Tzu
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Sztuka wojny dla kobiet. Jak wygrywać bez walki będzie debiutowała?

Książka Sztuka wojny dla kobiet. Jak wygrywać bez walki ma ukazać się 2 grudnia 2021 (data wydania w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić wybierając odpowiednią flagę. Domyślny region można zmienić w w ustawieniach konta.

Chcę dostawać na bieżąco nowe komunikaty dotyczące książki. Jak tego dokonać?

Aby dostawać najświeższe wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Gdzie mogę zarekomendować książkę innym osobom?

Książkę można zarekomendować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy trzeba odłożyć na książkę?

Aby zobaczyć cenę książki kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Sztuka wojny dla kobiet. Jak wygrywać bez walki. Jaki sklep sprzedaje ten tytuł?

Sztuka wojny dla kobiet. Jak wygrywać bez walki można zamówić tutaj. Wszystkie sklepy sprzedające ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?".

W którym miejscu mogę przeglądnąć nowe newsy dotyczące książki?

Aby przeczytać świeże komunikaty należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Czy mogę wystawić ocenę dla tego produktu?

W tym celu trzeba założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" trzeba przyporządkować konkretną wartość w pięciopunktowej skali i przypieczętować ją kliknięciem.

Jakim sposobem zliczana jest nota książki?

Premiera książki Sztuka wojny dla kobiet. Jak wygrywać bez walki nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista odpowiedzialny jest za tę książkę?

Catherine Huang, A.D. Rosenberg to osoba odpowiedzialna za napisanie książki. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, aby poznać inne książki przez niego stworzone.

Kto dba o wydanie tej książki?

Wydawnictwo Onepress sprawuje pieczę nad wydaniem książki. Inne książki wydane przez to wydawnictwo można znaleźć utaj albo kliknąć w jego nazwę zamieszczoną w zakładce "Informacje".

Zaobserwowałem na waszej stronie niewłaściwe informacje. W jaki sposób mogę to zgłosić?

Aby tego dokonać należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Catherine Huang, A.D. Rosenberg - Sztuka wojny dla kobiet. Jak wygrywać bez walki? Kiedy wychodzi Catherine Huang, A.D. Rosenberg - Sztuka wojny dla kobiet. Jak wygrywać bez walki?
Data wydania książki zaplanowana została na 02.12.2021. Nowa książka Catherine Huang, A.D. Rosenberg z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Catherine Huang, A.D. Rosenberg - Sztuka wojny dla kobiet. Jak wygrywać bez walki data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 2 grudnia 2021, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie