czwartek, 21 września

Oznaczenie treści
 

Bożena Przyjemska - Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

(2011)
Poradniki

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Bożena Przyjemska - Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

Data premiery

czwartek
18.08.2011
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Bożena Przyjemska – osteopatka, od 30 lat prowadzi praktykę naturoterapeuty, pomagając chorym w Polsce, USA i Kanadzie; założycielka Health Academy (Akademii Zdrowia) w Toronto.Czy wkrótce czeka nas przełom w lecznictwie? Czy rozwój medycyny konwencjonalnej chroni nas przed bólem i cierpieniem z powodu chorób?Praktycznym, bezbolesnym i całkowicie nieinwazyjnym sposobem na zmianę spojrzenia na nasze zdrowie jest terapia czaszkowo-krzyżowa. Zakłada ona, że pod wpływem wielu czynników – urazów, stresu, traumatycznych przeżyć – powstają w organizmie zatory energetyczne, które blokują jego prawidłowe funkcjonowanie. W publikacji tej znajdziesz dokładny opis, w jaki sposób można wyczuwać pulsowanie płynu mózgowo-rdzeniowego i jak delikatnym dotykiem usuwać napięcia. Dzięki wyjaśnieniu kolejnych etapów przeprowadzenia zabiegu dowiesz się, jak używając intencji można wprowadzać do tkanek informacje, które uruchamiają mechanizmy samoleczenia. Stosowanie tej nowatorskiej metody pozwala na skuteczne pozbycie się wielu różnorodnych dolegliwości takich jak: migreny, bóle kręgosłupa, zapalenie zatok, wady wymowy, czy zaburzenia osobowości. To podręcznik, który uczy diagnozować choroby, a dołączone ilustracje pomogą w poznawaniu ważnych dla terapii punktów anatomicznych. Książka napisana jest w przystępny sposób, zatem z powodzeniem mogą stosować ją początkujący i zaawansowani w tej dziedzinie. Metoda jest bezpieczna dla wszystkich: od noworodków po osoby starsze. Nowatorska terapia kranio-sakralna to doświadczanie zdrowia na co dzień.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Bożena Przyjemska - Terapia Czaszkowo-Krzyżowa? Kiedy wychodzi Bożena Przyjemska - Terapia Czaszkowo-Krzyżowa?
Data wydania książki zaplanowana została na 18.08.2011. Nowa książka Bożena Przyjemska z 2011 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2011 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Bożena Przyjemska - Terapia Czaszkowo-Krzyżowa data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 18 sierpnia 2011, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie