poniedziałek, 23 lipca

Oznaczenie treści
 

Bobo Osborne - Zgrane zespoły. Jak budować jedność w zespole przywódczym i pracowniczym?

(2017)
Poradniki

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Bobo Osborne - Zgrane zespoły. Jak budować jedność w zespole przywódczym i pracowniczym?

Data premiery

czwartek
12.10.2017
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Autor "Zgranych zespołów" jest aktualnie zatrudniony jako pastor kościoła North Coast Church w Kalifornii. Swoją książkę napisał na podstawie doświadczeń, które zgromadził w czasie wieloletniej pracy z zespołami przywódczymi zarówno w biznesie, jak i w wielu kościołach czy wspólnotach. Z tego powodu publikacja ta jest przydatna dla wszystkich, którzy kierują jakimikolwiek zespołami ludzi, bez względu na to, czym się zajmują i jak liczne są to grupy. Zgranie i jednomyślność zarówno wśród liderów, jak i pracowników, nie są cechami im przynależnymi i trwałymi. Od nich jednak w ogromnej mierze zależy powodzenie realizacji każdej misji, każdego projektu, sukces zespołu, firmy czy organizacji. Jeśli więc chcemy, aby zespół, którym kierujemy, działał z sukcesem, oprócz oddania musi posiąść umiejętności i wiedzę, w jaki sposób ma budować i utrwalać te cechy. Larry Osborne w "Zgranych zespołach" w sposób wyczerpujący i z poczuciem humoru udziela dokładnych wskazówek, jak to osiągnąć.

Ważną obserwacją jest to, iż książka ta – chociaż napisał ją pastor – nie mówi o zarządzaniu kościołem, który z racji swej duchowej misji powinien kierować się zasadami biblijnymi. Ta książka traktuje o sposobach budowania i pielęgnowania relacji w gronie przywódców i pracowników.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy będzie dostępna książka Zgrane zespoły. Jak budować jedność w zespole przywódczym i pracowniczym??

Książka dostępna będzie 12 października 2017 (data premiery w Polsce). Kliknij w wybraną flagę, żeby wyświetlić datę z innego regionu. Domyślnie wyświetlany region można zmienić w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę śledzić najnowsze doniesienia o premierze książki?

Aby śledzić wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Chcę wspomnieć o książce innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

O książce można wspomnieć znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub wysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile kupię książkę?

Aby dowiedzieć się ile kosztuje książka Zgrane zespoły. Jak budować jedność w zespole przywódczym i pracowniczym? kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

W którym miejscu mogę nabyć książkę Zgrane zespoły. Jak budować jedność w zespole przywódczym i pracowniczym??

Książka jest do dostania tutaj. Więcej sprzedawców znajduje się na liście "Gdzie kupić?".

Na jakiej stronie znajdę świeże newsy dotyczące książki?

Bieżące raporty można znaleźć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Czy można wystawić ocenę dla tego tytułu?

Aby to zrobić trzeba wyznaczyć właściwą ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Jak podliczono ocenę książki?

Premiera książki Zgrane zespoły. Jak budować jedność w zespole przywódczym i pracowniczym? nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto tworzy tę książkę?

Bobo Osborne to autor tej książki. W celu wyświetlenia listy książek tego autora przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij tutaj.

Która firma jest wydawcą?

Książka ma być wydana przez firmę Vocatio. Inne książki wydane przez to wydawnictwo można znaleźć tutaj albo kliknąć w jego nazwę zamieszczoną w zakładce "Informacje".

Na waszej stronie prezentowane są przeinaczone informacje. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Żeby zgłosić poprawkę należy uzupełnić formularz umieszczony tutaj. Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Bobo Osborne - Zgrane zespoły. Jak budować jedność w zespole przywódczym i pracowniczym?? Kiedy wychodzi Bobo Osborne - Zgrane zespoły. Jak budować jedność w zespole przywódczym i pracowniczym??
Data wydania książki zaplanowana została na 12.10.2017. Nowa książka Bobo Osborne z 2017 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2017 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Bobo Osborne - Zgrane zespoły. Jak budować jedność w zespole przywódczym i pracowniczym? data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 12 października 2017, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie