czwartek, 30 maja

Oznaczenie treści
 

Biblia. Boża historia od początku po wieczność

(2024)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Biblia. Boża historia od początku po wieczność

Data premiery

poniedziałek
15.04.2024
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
1305   2947

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Spójrz na Biblię w całkowicie nowy sposób. Stworzona przez najznakomitszych artystów pracujących dla DC Comics i Marvel, ta komiksowa wersja Biblii jest wizualnie zachwycającą podróżą po Piśmie Świętym, przyciągającą błyskotliwą, dramatyczną, porywającą grafiką. To pełne życia i artystycznego polotu spojrzenie na Stworzenie, historię Izraela, życie Jezusa i dzieje pierwotnego Kościoła. Fascynujące biblijne opowieści od Księgi Rodzaju po Apokalipsę. Odpowiednio zaadaptowany tekst Pisma Świętego oraz dialogi, wraz z podanymi na każdej stronie odnośnikami do wersetów biblijnych, ułatwiającymi czytelnikom śledzenie tekstu Pisma Świętego. Dokładne umiejscowienie historyczne przedstawianych wydarzeń. Dodatkowa część wprowadzająca czytelnika w rzeczywistość historyczną Ziemi Świętej w czasach Jezusa. Porywające przedstawianie historii biblijnej, które z pewnością zafascynuje nie tylko młodych ludzi w epoce kultury obrazu.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma być premiera książki Biblia. Boża historia od początku po wieczność?

Książka ma zadebiutować 15 kwietnia 2024 (data premiery w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić klikając w odpowiednie flagi. Dodatkowe ustawienia regionalne dostępne są w zakładce "Moje konto".

W jaki sposób mogę obserwować bieżące komunikaty o premierze?

Aby otrzymywać najświeższe informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Czy jest możliwość zasugerowania książki znajomym?

Książkę można zarekomendować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie mogę kupić książkę?

Żeby zobaczyć ile należy zarezerwować na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę nabyć książkę Biblia. Boża historia od początku po wieczność. W którym sklepie można znaleźć ten produkt?

Książkę można znaleźć tutaj. Sklepy sprzedające ten produkt znajdują się po prawej stronie.

Na jakiej stronie mogę obejrzeć świeże raporty odnośnie książki Biblia. Boża historia od początku po wieczność?

Najnowsze komunikaty można zobaczyć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Gdzie mogę przypisać ocenę dla tej książki?

W tym celu należy założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy wyznaczyć właściwą wartość w pięciopunktowej skali i zaznaczyć ją kliknięciem.

Na jakiej podstawie skalkulowana została ocena?

Premiera książki Biblia. Boża historia od początku po wieczność nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista pisze tę książkę?

Opracowanie zbiorowe to osoba odpowiedzialna za napisanie książki. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, aby poznać inne książki przez niego stworzone.

Który wydawca pilnuje wydania tej książki?

Książka zostanie wydana przez AA. Żeby poznać inne książki od tego wydawcy należy kliknąć utaj lub w jego nazwę w polu "Informacje".

Znalazłem na stronie omyłkowe dane. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Aby to zrobić należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Biblia. Boża historia od początku po wieczność? Kiedy wychodzi Biblia. Boża historia od początku po wieczność?
Data wydania książki zaplanowana została na 15.04.2024. Nowa książka Opracowanie zbiorowe z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Biblia. Boża historia od początku po wieczność data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 15 kwietnia 2024, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie