środa, 27 października

Oznaczenie treści
 

Benjamin Spock, Robert Needlman - Dziecko. Pielęgnacja i wychowanie. Od noworodka do nastolatka. Poradnik dla nowoczesnych rodziców

(2020)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Benjamin Spock, Robert Needlman - Dziecko. Pielęgnacja i wychowanie. Od noworodka do nastolatka. Poradnik dla nowoczesnych rodziców

Data premiery

wtorek
29.09.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Światowy bestseller.
Dziesiąte, rozszerzone, uaktualnione wydanie kultowego poradnika dla rodziców.
Skarbnica bezcennych porad opartych na najnowszej wiedzy medycznej i psychologicznej w zakresie rozwoju dziecka
"Dziecko"Benjamina Spocka, opracowane na nowo przez doktora Roberta Needlmana, to od lat wierny pomocnik i towarzysz rodziców i opiekunów, którzy poważnie i otwarcie podchodzą do najważniejszego w życiu zadania, jakim jest wychowanie dziecka. Książka niesie głęboko humanistyczne przesłanie: ważne jest otwarte i tolerancyjne, choć jednocześnie wyważone, konsekwentne i spójne podejście do dziecka, bo tylko takie pozwoli wychować człowieka szczęśliwego i spełnionego, który akceptuje siebie i innych, potrafi radzić sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nim życie, ma poczucie własnej wartości i kieruje się jasnymi zasadami. A przecież wszyscy chcemy, żeby nasze dzieci były szczęśliwe i spełnione.
W tym znacznie poszerzonym i zaktualizowanym poradniku znajdą oni odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące wszystkich aspektów pielęgnacji i wychowania, m. in. :
rozwoju fizycznego i psychicznego dziecka od chwili narodzin do zakończenia okresu dojrzwania,
karmienia w okresie niemowlęcym i zdrowego odżywiania w późniejszych fazach życia,
zaspokajania potrzeb emocjonalnych dziecka na różnych etapach rozwoju;
chorób dziecięcych, udzielania pierwszej pomocy i szeroko pojętej profilaktyki zdrowotnej,
podejścia do wychowania w różnych typach rodziny – problem niezwykle aktualny w dynamicznie zmieniającym się świecie,
wyzwań i zagrożeń, jakie niosą ze sobą zmiany zachodzące w świecie: nowe technologie, szczególnie Internet, globalizacja, zmiany obyczajowe i wiele innych,
wychowania dziecka z niepełnosprawnością,
wspierania dziecka we wszystkich wyzwaniach związanych z adaptacją w środowisku rodzinnym, szkolnym i rówieśniczym,
przygotowania do odpowiedzialnego podjęcia współżycia seksualnego i funkcjonowania w związkach.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Dziecko. Pielęgnacja i wychowanie. Od noworodka do nastolatka. Poradnik dla nowoczesnych rodziców debiutować będzie?

Książka Dziecko. Pielęgnacja i wychowanie. Od noworodka do nastolatka. Poradnik dla nowoczesnych rodziców będzie debiutowała 29 września 2020 (premiera w Polsce). Należy kliknąć w odpowiednie flagi, żeby sprawdzić daty z innego regionu. Opcja zmiany domyślnie wyświetlanego regionu dostępna jest w ustawieniach konta.

Chcę otrzymywać na bieżąco najnowsze informacje dotyczące książki. Jak tego dokonać?

Aby otrzymywać najświeższe doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".

Jak mogę polecić książkę innym osobom?

O książce można donieść znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy należy odłożyć na książkę?

Żeby dowiedzieć się ile należy zapłacić za książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę zamówić książkę Dziecko. Pielęgnacja i wychowanie. Od noworodka do nastolatka. Poradnik dla nowoczesnych rodziców. W którym sklepie mogę nabyć ten tytuł?

Dziecko. Pielęgnacja i wychowanie. Od noworodka do nastolatka. Poradnik dla nowoczesnych rodziców jest do kupienia tutaj. Lista wszystkich sklepów oferujących ten produkt znajduje się po prawej stronie.

W którym miejscu mogę sprawdzić najświeższe wieści odnośnie książki?

W celu sprawdzenia świeżych materiałów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

W jaki sposób można przypisać notę dla tego tytułu?

W tym celu trzeba założyć konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" trzeba wybrać konkretną wartość w skali 1-5 i przypieczętować ją kliknięciem.

W jaki sposób kalkulowana jest ocena książki?

Premiera książki Dziecko. Pielęgnacja i wychowanie. Od noworodka do nastolatka. Poradnik dla nowoczesnych rodziców nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest odpowiedzialny za napisanie tej książki?

Benjamin Spock, Robert Needlman to twórca tej książki. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, żeby wyświetlić inne książki przez niego napisane.

Jakie wydawnictwo wydaje tę książkę?

Wydawnictwo Rebis odpowiada za wydanie książki. Żeby poznać inne książki od tego wydawcy należy kliknąć utaj lub w jego nazwę w polu "Informacje".

Na tej stronie prezentowane są niewłaściwe dane. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Aby tego dokonać należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Benjamin Spock, Robert Needlman - Dziecko. Pielęgnacja i wychowanie. Od noworodka do nastolatka. Poradnik dla nowoczesnych rodziców? Kiedy wychodzi Benjamin Spock, Robert Needlman - Dziecko. Pielęgnacja i wychowanie. Od noworodka do nastolatka. Poradnik dla nowoczesnych rodziców?
Data wydania książki zaplanowana została na 29.09.2020. Nowa książka Benjamin Spock, Robert Needlman z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Benjamin Spock, Robert Needlman - Dziecko. Pielęgnacja i wychowanie. Od noworodka do nastolatka. Poradnik dla nowoczesnych rodziców data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 29 września 2020, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie