poniedziałek, 18 stycznia

Oznaczenie treści
 

Benedykt XVI - Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania

(2019)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Benedykt XVI - Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania

Data premiery

środa
27.02.2019
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Benedykt XVI o najważniejszych wydarzeniach historii zbawienia.
Ta część bestsellerowego tryptyku Benedykta XVI mówi o ostatnich ośmiu dniach ziemskiego życia Jezusa, czyli okresie pomiędzy Niedzielą Palmową a Niedzielą Zmartwychwstania. Krok po kroku papież przygląda się gestom i słowom Mesjasza, jak również otaczających Go ludzi – apostołów, uczonych w Piśmie, a także Jego katów – pytając, co mówią one współczesnemu człowiekowi.
"W »Przedmowie« do części pierwszej powiedziałem, że moim pragnieniem było ukazanie "postaci i orędzia Jezusa". Z odrobiną przesady można by powiedzieć, że chciałem znaleźć rzeczywistego Jezusa. W drugiej części zadanie to było (... ) trudniejsze niż w pierwszej, ponieważ w niej dopiero spotykamy decydujące słowa i wydarzenia z życia Jezusa. (... ) Jeśli, rzecz jasna, pozostają jak zawsze jakieś szczegóły dyskusyjne, to jednak mam nadzieję, że dane mi było zbliżyć się do postaci naszego Pana w sposób mogący dopomóc wszystkim tym czytelnikom, którzy pragną spotkać Jezusa i Mu uwierzyć. "
Benedykt XVIKomentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy udostępniona będzie książka Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania?

Książka Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania pojawi się 27 lutego 2019 (data wydania w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić wybierając odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region można zmienić w ustawieniach konta.

W jaki sposób można obserwować aktualne raporty o premierze książki?

Aby otrzymywać informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę powiedzieć o książce innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

Książkę można zarekomendować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile należy zarezerwować na książkę?

Żeby sprawdzić ile trzeba wydać na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę nabyć książkę Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania. W którym miejscu mogę dostać ten tytuł?

Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania można zamówić tutaj. Sklepy sprzedające ten produkt znajdują się po prawej stronie.

Na jakiej stronie przeglądnę najświeższe informacje odnośnie książki?

Świeże wiadomości znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest z prawej strony.

Czy można wystawić notę dla tego produktu?

Żeby to zrobić trzeba wyznaczyć konkretną ocenę w skali od 1 do 5, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jakim sposobem podliczono notę książki?

Premiera książki Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest twórcą tej książki?

Benedykt XVI jest autorem książki Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania. Lista książek stworzonych przez tego pisarza znajduje się utaj.

Który wydawca zaangażowany jest w wydanie tej książki?

Książka ma zostać wydana przez firmę Społeczny Instytut Wydawniczy Znak. Listę książek wydanych przez to wydawnictwo można znaleźć utaj.

Na waszej stronie przedstawione są przeinaczone informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Aby to zrobić należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik dostępny jest nad polem "Informacje". Dzięki temu można wnieść o aktualizacje dat, opisów i odnośników oraz zmiany trailerów albo okładek.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Benedykt XVI - Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania? Kiedy wychodzi Benedykt XVI - Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.02.2019. Nowa książka Benedykt XVI z 2019 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2019 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Benedykt XVI - Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 lutego 2019, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie