sobota, 16 października

Oznaczenie treści
 

Benedykt XVI - Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania

(2019)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Benedykt XVI - Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania

Data premiery

środa
27.02.2019
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Benedykt XVI o najważniejszych wydarzeniach historii zbawienia.
Ta część bestsellerowego tryptyku Benedykta XVI mówi o ostatnich ośmiu dniach ziemskiego życia Jezusa, czyli okresie pomiędzy Niedzielą Palmową a Niedzielą Zmartwychwstania. Krok po kroku papież przygląda się gestom i słowom Mesjasza, jak również otaczających Go ludzi – apostołów, uczonych w Piśmie, a także Jego katów – pytając, co mówią one współczesnemu człowiekowi.
"W »Przedmowie« do części pierwszej powiedziałem, że moim pragnieniem było ukazanie "postaci i orędzia Jezusa". Z odrobiną przesady można by powiedzieć, że chciałem znaleźć rzeczywistego Jezusa. W drugiej części zadanie to było (... ) trudniejsze niż w pierwszej, ponieważ w niej dopiero spotykamy decydujące słowa i wydarzenia z życia Jezusa. (... ) Jeśli, rzecz jasna, pozostają jak zawsze jakieś szczegóły dyskusyjne, to jednak mam nadzieję, że dane mi było zbliżyć się do postaci naszego Pana w sposób mogący dopomóc wszystkim tym czytelnikom, którzy pragną spotkać Jezusa i Mu uwierzyć. "
Benedykt XVIKomentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania wydana zostanie?

Książka debiutować będzie 27 lutego 2019 (data wydania w Polsce). Aby zmienić wyświetlaną datę należy kliknąć w odpowiednią flagę. W celu zmiany domyślnie wyświetlanego regionu należy skorzystać z opcji dostępnej w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę obserwować bieżące informacje o premierze książki?

Aby dostawać najświeższe raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Chcę zasugerować książkę znajomym. Jak mogę to zrobić?

Książkę można zasugerować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie można znaleźć książkę?

W celu zobaczenia ceny książki Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania. W którym sklepie mogę nabyć ten tytuł?

Książkę można kupić tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" znajdują się wszystkie sklepy, w których można znaleźć ten produkt.

W którym miejscu mogę poczytać bieżące doniesienia dotyczące książki Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania?

Bieżące doniesienia można zobaczyć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Gdzie można przypisać notę dla tej książki?

Aby tego dokonać trzeba przyporządkować odpowiednią ocenę, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.

Jak wyliczono notę książki?

Premiera książki Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest twórcą tej książki?

Autorem książki jest Benedykt XVI. Aby sprawdzić inne książki napisane przez tego autora kliknij w jego nazwisko lub kliknij utaj.

Jakie wydawnictwo pracuje nad wydaniem tej książki?

Wydawnictwo Społeczny Instytut Wydawniczy Znak zaangażowane jest w wydanie książki. Żeby poznać inne książki od tego wydawcy należy kliknąć utaj lub w jego nazwę w polu "Informacje".

Na stronie prezentowane są nieprawdziwe dane. W jaki sposób można je skorygować?

Poprawkę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Poprawić można nieprawidłowe daty, opisy, okładki oraz dodać nowe trailery.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Benedykt XVI - Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania? Kiedy wychodzi Benedykt XVI - Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.02.2019. Nowa książka Benedykt XVI z 2019 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2019 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Benedykt XVI - Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 lutego 2019, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie