czwartek, 22 lutego

Oznaczenie treści
 

Becca Steele - Vicious Queen. Boneyard Kings. Tom 2

(2023)
Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:


Becca Steele - Vicious Queen. Boneyard Kings. Tom 2

Data premiery

środa
11.10.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Zamknij oczy i policz do trzech…Everly myślała, że trzy nieszczęścia w jej życiu wyczerpią limit. Nie miała pojęcia, że kłopoty dopiero się zaczną… Po tym, jak straciła wszystko, musiała wyjechać na drugi koniec świata, żeby zamieszkać ze swoim wujkiem. Nie przewidziała, że stanie się celem trzech niebezpiecznych i szalenie pociągających chłopaków, zwanych Królami Cmentarzyska.W tej zupełnie nowej rzeczywistości Everly nie wie już, komu może zaufać. Wszystko, w co wierzyła, okazuje się kłamstwem. Jej bliscy skrywają mroczne sekrety, a ci, którzy dotąd najbardziej jej zagrażali, teraz podzielą jej serce na trzy równe części. Jedno jest pewne: jeśli Everly chce przetrwać, nie będzie mogła już dłużej być pionkiem w cudzej grze. Pora, aby stała się królową.„Vicious Queen” to drugi tom trylogii Boneyard Kings.Ostrzeżenie:Książka zawiera sceny przemocy, opisy brutalnych i perwersyjnych praktyk seksualnych, a także elementy horroru, które mogą wywoływać niepokój. Treść jest fikcją literacką i nie stanowi realistycznego odzwierciedlenia. Powieść przeznaczona dla dorosłych.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Becca Steele - Vicious Queen. Boneyard Kings. Tom 2? Kiedy wychodzi Becca Steele - Vicious Queen. Boneyard Kings. Tom 2?
Data wydania książki zaplanowana została na 11.10.2023. Nowa książka Becca Steele z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Becca Steele - Vicious Queen. Boneyard Kings. Tom 2 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 11 października 2023, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie