środa, 14 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez - Montessori. 80 zabaw edukacyjnych dla dziecka 0-6 lat

(2021)

Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez - Montessorízate. Libro De Actividades Para Disfrutar Y Conectar En Familia

Nauka

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez - Montessori. 80 zabaw edukacyjnych dla dziecka 0-6 lat / Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez - Montessorízate. Libro De Actividades Para Disfrutar Y Conectar En Familia

Data premiery

środa
17.02.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Nauka
Ranking:
1504   3483

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Montessori.
80 zabaw z dziećmi.
Dowiedz się, jak zaspokoić wrodzoną ciekawość twojego dziecka
"Nie ma takiego opisu czy zdjęcia w książce, które mogłyby zastąpić obserwowanie drzewa w rzeczywistości oraz życia, które je otacza, w prawdziwym lesie. W tych drzewach jest coś, co przemawia bezpośrednio do naszej duszy, coś, czego nie jest w stanie zaoferować nam żadna książka czy muzeum. Lasy uzmysławiają nam, że to nie tylko zbiór drzew, lecz sieć małych, wzajemnie powiązanych żyć".
Maria Montessori
Zabawy, które kształtują samodzielność i kreatywność dziecka
Książka zachęca rodziców do poznawania razem z dziećmi świata przyrody, nie tylko podczas czasu spędzonego na łonie natury, lecz także w domu. Autorki przedstawiają aktywności, które pomogą stymulować zmysły, wspierać rozwój praktycznych umiejętności życiowych, poszerzać wiedzę matematyczną oraz poznawać język, nauki przyrodnicze i sztukę.
Zabawy warto potraktować jako narzędzia, które rozbudzą wrodzoną ciekawość dziecka i ułatwią mu samodzielną naukę. Nie trzeba wykonywać ich wszystkich ani przestrzegać kolejności. Niech mały człowiek ma szansę przejrzeć strony tej książki, aby mógł odkryć, co przykuwa jego uwagę i co go interesuje. Rodzice i opiekunowie poznają w ten sposób nowe strategie towarzyszenia dziecku w zabawie i dowiedzą się, jak tworzyć relacje z samym sobą i z dzieckiem, którym sami zawsze pozostaną.
Książka zawiera materiały do wycięcia oraz zestaw wielu pomocy do pobrania i wydrukowania!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie ma pojawić się książka Montessori. 80 zabaw edukacyjnych dla dziecka 0-6 lat?

Książka Montessori. 80 zabaw edukacyjnych dla dziecka 0-6 lat debiutować będzie 17 lutego 2021 (data wydania w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić wybierając odpowiednią flagę. Domyślnie pokazywany region można zmienić w ustawieniach konta.

Chcę dostawać na bieżąco najświeższe wiadomości dotyczące książki. Jak tego dokonać?

Aby otrzymywać aktualne wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".

Czy istnieje możliwość zasugerowania książki znajomym?

Można tego dokonać klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje znajdują się na pasku w górnej części strony.

Jaką cenę trzeba uiścić za książkę?

Żeby sprawdzić ile kosztuje książka kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Montessori. 80 zabaw edukacyjnych dla dziecka 0-6 lat. W którym miejscu można nabyć ten tytuł?

Książka jest do zakupu tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" znajdują się wszystkie sklepy, w których można znaleźć ten produkt.

W którym miejscu przeglądnę świeże newsy odnośnie książki?

Nowe wieści można zobaczyć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

W jaki sposób mogę wystawić ocenę dla tego produktu?

Żeby ocenić książkę należy wyznaczyć właściwą wartość w pięciopunktowej skali, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

W jaki sposób skalkulowana została nota książki?

Premiera książki Montessori. 80 zabaw edukacyjnych dla dziecka 0-6 lat nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat pisze tę książkę?

Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez jest twórcą książki. Aby zobaczyć listę książek napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Kto jest wydawcą tej książki?

Książka ma zostać wydana przez Edgard. Aby zobaczyć listę książek wydanych przez tego wydawcę kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Odnalazłem na stronie niedobre dane. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Aby to zrobić należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik znajduje się nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez - Montessori. 80 zabaw edukacyjnych dla dziecka 0-6 lat? Kiedy wychodzi Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez - Montessorízate. Libro De Actividades Para Disfrutar Y Conectar En Familia?
Data wydania książki zaplanowana została na 17.02.2021. Nowa książka Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez - Montessori. 80 zabaw edukacyjnych dla dziecka 0-6 lat data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 17 lutego 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie