wtorek, 24 maja

Oznaczenie treści
 

Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez - Montessori. 80 zabaw edukacyjnych dla dziecka 0-6 lat

(2021)

Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez - Montessorízate. Libro De Actividades Para Disfrutar Y Conectar En Familia

Nauka

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez - Montessori. 80 zabaw edukacyjnych dla dziecka 0-6 lat / Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez - Montessorízate. Libro De Actividades Para Disfrutar Y Conectar En Familia

Data premiery

środa
17.02.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Nauka
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Montessori.
80 zabaw z dziećmi.
Dowiedz się, jak zaspokoić wrodzoną ciekawość twojego dziecka
"Nie ma takiego opisu czy zdjęcia w książce, które mogłyby zastąpić obserwowanie drzewa w rzeczywistości oraz życia, które je otacza, w prawdziwym lesie. W tych drzewach jest coś, co przemawia bezpośrednio do naszej duszy, coś, czego nie jest w stanie zaoferować nam żadna książka czy muzeum. Lasy uzmysławiają nam, że to nie tylko zbiór drzew, lecz sieć małych, wzajemnie powiązanych żyć".
Maria Montessori
Zabawy, które kształtują samodzielność i kreatywność dziecka
Książka zachęca rodziców do poznawania razem z dziećmi świata przyrody, nie tylko podczas czasu spędzonego na łonie natury, lecz także w domu. Autorki przedstawiają aktywności, które pomogą stymulować zmysły, wspierać rozwój praktycznych umiejętności życiowych, poszerzać wiedzę matematyczną oraz poznawać język, nauki przyrodnicze i sztukę.
Zabawy warto potraktować jako narzędzia, które rozbudzą wrodzoną ciekawość dziecka i ułatwią mu samodzielną naukę. Nie trzeba wykonywać ich wszystkich ani przestrzegać kolejności. Niech mały człowiek ma szansę przejrzeć strony tej książki, aby mógł odkryć, co przykuwa jego uwagę i co go interesuje. Rodzice i opiekunowie poznają w ten sposób nowe strategie towarzyszenia dziecku w zabawie i dowiedzą się, jak tworzyć relacje z samym sobą i z dzieckiem, którym sami zawsze pozostaną.
Książka zawiera materiały do wycięcia oraz zestaw wielu pomocy do pobrania i wydrukowania!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy będzie debiutowała książka Montessori. 80 zabaw edukacyjnych dla dziecka 0-6 lat?

Książka Montessori. 80 zabaw edukacyjnych dla dziecka 0-6 lat ukaże się 17 lutego 2021 (data premiery w Polsce). Aby sprawdzić inne daty należy kliknąć w odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region może zostać zmieniony w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę śledzić informacje o premierze?

Aby dostawać najnowsze informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę poinformować o książce znajomych. Jak tego dokonać?

Książkę można zasugerować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie nabędę książkę?

W celu sprawdzenia ile trzeba zapłacić za książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę nabyć książkę Montessori. 80 zabaw edukacyjnych dla dziecka 0-6 lat. W którym miejscu mogę dostać ten produkt?

Montessori. 80 zabaw edukacyjnych dla dziecka 0-6 lat można kupić tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.

Gdzie mogę obejrzeć bieżące informacje dotyczące książki?

Najświeższe doniesienia znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest po prawej stronie.

Gdzie można przypisać ocenę dla tego produktu?

Żeby ocenić książkę należy przyporządkować należytą wartość w skali 1-5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.

W jaki sposób kalkulowana jest ocena?

Premiera książki Montessori. 80 zabaw edukacyjnych dla dziecka 0-6 lat nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto pisze tę książkę?

Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez jest autorem książki. Aby zobaczyć listę utworów napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Jaka firma jest wydawcą tej książki?

Wydawcą książki jest firma Edgard. Żeby sprawdzić listę książek tego wydawcy należy przenieść się do zakładki "Informacje" i kliknąć w jego nazwę lub kliknąć utaj.

Zauważyłem na stronie pomylone informacje. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

Problem ten można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Do poprawy zgłosić można między innymi nieaktualne daty, opisy oraz okładki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez - Montessori. 80 zabaw edukacyjnych dla dziecka 0-6 lat? Kiedy wychodzi Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez - Montessorízate. Libro De Actividades Para Disfrutar Y Conectar En Familia?
Data wydania książki zaplanowana została na 17.02.2021. Nowa książka Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez - Montessori. 80 zabaw edukacyjnych dla dziecka 0-6 lat data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 17 lutego 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie