sobota, 4 lutego

Oznaczenie treści
 

Beata Łazarz - Filary czy puzzle? O etyce w polskim buddyzmie

(2023)
Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Beata Łazarz - Filary czy puzzle? O etyce w polskim buddyzmie

Data premiery

środa
08.02.2023
4 dni
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
905   2216

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Etyka, obok mądrości i medytacji, stanowi jeden z trzech filarów buddyzmu: punkt wyjścia i podstawę ścieżki buddyjskiej. Jest jednak rozumiana inaczej niż w chrześcijaństwie.
Dzięki tej książce dowiesz się m. in. , jak rozumieć i stosować podstawowe wskazania czy jak nauki moralne oddziaływają na przekonania i wybory dokonywane w codziennym życiu przez buddystów (dotyczy to m. in. stosunku do natury, wegetarianizmu, zdrowia i choroby czy postaw wobec kobiet).
Każde zagadnienie przedstawione jest na szerokim tle historycznym, co pozwala na pokazanie ewolucji poszczególnych idei oraz wskazanie źródeł wewnętrznego zróżnicowania w ramach samego buddyzmu.
Podstawę źródłową stanowią zarówno źródła zastane (książki, prasa, wydawnictwa buddyjskie, internetowe fora buddyjskie), jak i wywiady przeprowadzone przez autorkę z polskimi buddystami.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma pojawić się książka Filary czy puzzle? O etyce w polskim buddyzmie?

Książka Filary czy puzzle? O etyce w polskim buddyzmie będzie dostępna 8 lutego 2023 (data wydania w Polsce). Żeby wyświetlić datę z innego regionu należy kliknąć w odpowiednią flagę. Dodatkowe ustawienia regionalne dostępne są w zakładce "Moje konto".

Chcę otrzymywać najświeższe wiadomości o zmianach dotyczących książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby śledzić najświeższe informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.

Chcę poinformować o książce inne osoby. Jak mogę to zrobić?

Książkę można polecić innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy trzeba zarezerwować na książkę?

Aby sprawdzić ile należy odłożyć na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Gdzie dostanę książkę?

Książka Filary czy puzzle? O etyce w polskim buddyzmie jest do zamówienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" znajdują się wszystkie sklepy, w których można znaleźć ten produkt.

W którym miejscu mogę przeglądnąć nowe materiały odnośnie książki Filary czy puzzle? O etyce w polskim buddyzmie?

Nowe raporty znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest z prawej strony.

W którym miejscu można przyporządkować notę dla tego tytułu?

Aby ocenić książkę należy wyznaczyć należytą wartość w skali od 1 do 5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.

Na jakiej podstawie podliczona została ocena książki?

Premiera książki Filary czy puzzle? O etyce w polskim buddyzmie nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat pisze tę książkę?

Beata Łazarz jest autorem książki. Aby sprawdzić inne książki napisane przez tego autora kliknij w jego nazwisko lub kliknij utaj.

Które wydawnictwo zamierza wydać tę książkę?

Wydawnictwo Czarna Owca zajmuje się wydaniem książki. Aby sprawdzić inne książki wydane przez tę firmę kliknij w jej nazwę lub kliknij utaj.

Na stronie wypisane są błędne dane. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Aby to zrobić należy skorzystać z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Beata Łazarz - Filary czy puzzle? O etyce w polskim buddyzmie? Kiedy wychodzi Beata Łazarz - Filary czy puzzle? O etyce w polskim buddyzmie?
Data wydania książki zaplanowana została na 08.02.2023. Nowa książka Beata Łazarz z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Beata Łazarz - Filary czy puzzle? O etyce w polskim buddyzmie data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 8 lutego 2023, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie