poniedziałek, 26 października

Oznaczenie treści
 

Barbara Brennan - Uzdrawiająca moc serca. Moja osobista podróż i zaawansowane metody uzdrawiania, prowadzące do wykreowania życia, jakiego pragniesz

(2018)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Barbara Brennan - Uzdrawiająca moc serca. Moja osobista podróż i zaawansowane metody uzdrawiania, prowadzące do wykreowania życia, jakiego pragniesz

Data premiery

piątek
23.11.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Nowa książka Barbary Brennan, autorki światowych bestsellerów medycyny alternatywnej "Dłonie pełne światła" oraz "Światło życia".
Słynna psychoterapeutka, uzdrowicielka i fizyk pracująca dla NASA, której przełomowe badania nad ludzkim polem energetycznym wpłynęły na rozwój bioenergoterapii, w swojej najnowszej książce dzieli się własnymi doświadczeniami. W "Uzdrawiającej mocy serca" opowiada o uzdrawianiu energetycznym, podróżach astralnych, uwalnianiu energii a nawet spotkaniach z czarną magią. Zabiera czytelnika w fascynującą podróż po kosmosie, która pozwala otworzyć serce i umysł na światło.
"Uzdrawiająca moc serca" Barbary Ann Brennan zawiera wskazówki między innymi na temat:
świadomości energetycznej człowieka i siedmiu głównych czakrach,
sposobów na odblokowanie energii oraz uwolnienie kreatywności,
uzdrawiania relacji z najbliższymi,
granicy między światem fizycznym a wyższymi światami duchowymi,
postrzegania ponadzmysłowego,
wkraczania w rzeczywistość czwartego poziomu,
uzdrawiania "poprzednich wcieleń" i więzów przeszłości,
życia po śmierci.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma być wydana książka Uzdrawiająca moc serca. Moja osobista podróż i zaawansowane metody uzdrawiania, prowadzące do wykreowania życia, jakiego pragniesz?

Książkę będzie można czytać 23 listopada 2018 (data wydania w Polsce). W celu sprawdzenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Domyślnie pokazywany region można zmienić w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę obserwować bieżące komunikaty o premierze książki?

Aby śledzić aktualne wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę powiedzieć o książce innym osobom. Jak mogę to zrobić?

Książkę można zasugerować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Jaką kwotę należy uiścić za książkę?

Cenę książki znajdziesz tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Uzdrawiająca moc serca. Moja osobista podróż i zaawansowane metody uzdrawiania, prowadzące do wykreowania życia, jakiego pragniesz. W którym miejscu można nabyć ten produkt?

Uzdrawiająca moc serca. Moja osobista podróż i zaawansowane metody uzdrawiania, prowadzące do wykreowania życia, jakiego pragniesz można kupić tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.

W którym miejscu zobaczę najnowsze informacje dotyczące książki?

Aby poczytać bieżące wiadomości należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Jak można przyporządkować ocenę dla tej książki?

W tym celu należy założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy wskazać należytą wartość w skali od 1 do 5 i zapieczętować ją kliknięciem.

Na jakiej podstawie wyliczono ocenę książki?

Premiera książki Uzdrawiająca moc serca. Moja osobista podróż i zaawansowane metody uzdrawiania, prowadzące do wykreowania życia, jakiego pragniesz nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista stworzył tę książkę?

Barbara Brennan to osoba odpowiedzialna za stworzenie książki. W celu wyświetlenia listy książek tego autora przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.

Które wydawnictwo pracuje nad wydaniem tej książki?

Wydawnictwo Samsara dba o wydanie książki. Inne książki wydane przez to wydawnictwo można znaleźć utaj albo kliknąć w jego nazwę zamieszczoną w zakładce "Informacje".

Na tej stronie napisane są nieprawdziwe informacje. Gdzie mogę to zgłosić?

Poprawkę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Barbara Brennan - Uzdrawiająca moc serca. Moja osobista podróż i zaawansowane metody uzdrawiania, prowadzące do wykreowania życia, jakiego pragniesz? Kiedy wychodzi Barbara Brennan - Uzdrawiająca moc serca. Moja osobista podróż i zaawansowane metody uzdrawiania, prowadzące do wykreowania życia, jakiego pragniesz?
Data wydania książki zaplanowana została na 23.11.2018. Nowa książka Barbara Brennan z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Barbara Brennan - Uzdrawiająca moc serca. Moja osobista podróż i zaawansowane metody uzdrawiania, prowadzące do wykreowania życia, jakiego pragniesz data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 23 listopada 2018, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie