Oznaczenie treści
 

Atak paniki

(2018)
Kino

Obserwuj premierę
Ocena:
(2.8)

Oceń:


Atak paniki

Data premiery

piątek
19.01.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Rodzaj:
Blu-ray, DVD, Kino
Reżyseria:
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Brawurowa komedia, w której codzienność zmienia się w czyste wariactwo, ukazując niejedno dzikie oblicze!

Akcja filmu koncentruje się na losach kilkorga bohaterów, którzy są powiązani ze sobą w nieoczywisty sposób, a ich drogi krzyżują się nieprzypadkowo.



Najświeższe informacje

MoviesRoom.pl Atak Paniki - oficjalny zwiastun polskiej komedii, która spodobała się krytykom!

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun komedii Atak Paniki. Film w reżyserii Pawła Maślony był jednym z najlepiej ocenianych filmów tegorocznego Festiwalu Filmowego w Gdyni. Na obecny moment w serwisie Mediakrytyk Atak Paniki... [czytaj dalej]

NaEkranie.pl Tak prezentuje się plakat filmu Atak paniki

Pojawił się pierwszy plakat czarnej komedii w reżyserii Pawła Maślony. Premiera filmu w przyszłym roku. Atak paniki to wielowątkowa historia, w której możemy obserwować losy między innymi pewnego radiowca, autorki... [czytaj dalej]

Galeria (1)


Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy film Atak paniki będzie miał premierę w kinach?

Film będzie można zobaczyć w kinach 19 stycznia 2018 (data premiery w Polsce). Wyświetlaną datę można zmienić kliknąć w odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region może zostać zmieniony w ustawieniach konta.

Chcę dostawać na bieżąco świeże wieści dotyczące filmu. W jaki sposób tego dokonać?

Aby być powiadamianym na bieżąco o aktualizacjach należy dodać film do listy "Moje premiery". W tym celu kliknij w opcję "Obserwuj premierę" dostępną na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Chcę napisać o filmie innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

O filmie można powiedzieć znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile można zakupić film?

Żeby sprawdzić ile trzeba wydać na film kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę kupić film Atak paniki. W którym sklepie można kupić ten tytuł?

Film Atak paniki jest do zakupu tutaj. Sklepy, które sprzedają ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?" umieszczonym po prawej stronie.

Gdzie mogę przeglądać najnowsze obrazki oraz trailery filmu?

Plakaty, zdjęcia i trailery można znaleźć w galerii.

W którym miejscu mogę przeczytać bieżące materiały dotyczące filmu?

W celu przeglądnięcia nowych doniesień należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Jak można wystawić notę dla tego filmu?

Żeby to zrobić należy nadać ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.

Jak obliczono notę filmu?

Premiera filmu Atak paniki zdobyła u nas ocenę 2.8 na 5 możliwych na bazie 2 głosów naszych użytkowników. Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika. Użytkownicy pragnący określić swoje oczekiwania względem danego tytułu mogą go ocenić jeszcze przed jego debiutem. Wystawioną notę można zmienić w dowolnej chwili modyfikując wartość punktową w polu "Ocena". Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą zmienić swoje wcześniejsze osądy, gdy już zapoznają się z danym tytułem.

Kto stworzył ten film?

Paweł Maślona to osoba odpowiedzialna za wyreżyserowanie filmu. Aby sprawdzić inne filmy stworzone przez tego reżysera kliknij w jego nazwisko lub kliknij utaj.

Który scenarzysta pracuje nad konceptem tego filmu?

Paweł Maślona, Bartłomiej Kotschedoff, Aleksandra Pisula jest autorem scenariusza filmu. Aby sprawdzić inne filmy ze scenariuszem stworzonym przez tego autora kliknij w jego nazwisko lub kliknij utaj.

Na stronie zaprezentowane są niedobre dane. Gdzie mogę to zgłosić?

Poprawkę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" dostępnej nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Atak paniki? Kiedy wychodzi Atak paniki?
Data wydania kinowa filmu zaplanowana została na 19.01.2018. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

MoviesRoom.pl

Atak Paniki - oficjalny zwiastun polskiej komedii, która spodobała się krytykom!

NaEkranie.pl

Tak prezentuje się plakat filmu Atak paniki

NaEkranie.pl

Płacz, krzyk, wulgaryzmy. Obejrzyj zwiastun polskiej komedii Atak paniki

 Gdzie kupić?

Logo porównywarki Ceneo
Logo porównywarki Skąpiec
Logo sklepu Amazon.co.uk

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Atak paniki data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 19 stycznia 2018, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie