czwartek, 21 września

Oznaczenie treści
 

Anthony de Mello - Odkryć życie na nowo

(2017)

Anthony de Mello - Rediscovering Life. Awaken to Reality.

Inne

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Anthony de Mello - Odkryć życie na nowo / Anthony de Mello - Rediscovering Life. Awaken to Reality.

Data premiery

poniedziałek
20.03.2017
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

"Przebudź się na piękno rzeczywistości i odkryj życie, za jakim tęsknisz. "
Anthony de Mello był jednym z ważniejszych autorów duchowych dwudziestego wieku, znanym na całym świecie ze swoich pism i konferencji. Rodowity Hindus, jezuita mieszkający w Indiach przez wiele lat, zmarł nagle w 1987 roku. Od chwili śmierci jego sława ciągle rośnie, a książki, takie jak "Śpiew ptaka", "Wezwanie do miłości" i światowy bestseller "Przebudzenie", są powszechnie uważane za źródło duchowego odrodzenia.
Książkę "Odkryć życie na nowo", spisaną w oparciu o wykład wygłoszony na kilka miesięcy przed śmiercią autora, można uznać za jego ostatnią opublikowaną pracę. De Mello pokazuje nam w niej nowy sposób patrzenia na świat i Boga. Zaprasza, byśmy odkryli głębsze znaczenie naszego życia, wyzbyli się ograniczającego myślenia i znaleźli ślad nadziei, która uwolni nas od poczucia izolacji, gniewu, smutku i depresji. "Odkryć życie na nowo" to książka ponadczasowa, która przebudzi cię na piękno ludzkiego doświadczenia i pomoże zobaczyć Boga we wszystkim.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma ukazać się książka Odkryć życie na nowo?

Książka Odkryć życie na nowo ma być dostępna 20 marca 2017 (data wydania w Polsce). Należy kliknąć w odpowiednie flagi, żeby sprawdzić daty z innego regionu. Domyślnie wyświetlany region może zostać zmieniony w ustawieniach konta.

Chcę dostawać na bieżąco aktualne doniesienia dotyczące książki. Jak tego dokonać?

Aby otrzymywać najświeższe doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Czy dostępna jest możliwość polecenia książki innym osobom?

Można to uczynić klikając przycisk "Lubię to!" lub wysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje znajdują się na pasku w górnej części strony.

Jaką ma cenę książka?

Aby dowiedzieć się ile trzeba zapłacić za książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę kupić książkę Odkryć życie na nowo. W którym sklepie można dostać ten tytuł?

Książka Odkryć życie na nowo jest do zamówienia tutaj. Więcej można znaleźć w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

W którym miejscu mogę znaleźć świeże komunikaty dotyczące książki Odkryć życie na nowo?

Aby obejrzeć najnowsze doniesienia należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Gdzie mogę zaproponować notę dla tego tytułu?

Żeby tego dokonać należy nadać właściwą ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.

Jakim sposobem wyliczana jest ocena?

Premiera książki Odkryć życie na nowo nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat pisze tę książkę?

Anthony de Mello to osoba odpowiedzialna za napisanie książki. Lista książek stworzonych przez tego pisarza znajduje się tutaj.

Które wydawnictwo jest odpowiedzialne za wydanie tej książki?

Za wydanie książki odpowiada firma Zysk i S-ka. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały wydane przez tę firmę należy kliknąć w ten odnośnik albo udać się do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę wydawnictwa.

Na waszej stronie zaprezentowane są nieprecyzyjne informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Aby to zrobić należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik dostępny jest nad polem "Informacje". Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Anthony de Mello - Odkryć życie na nowo? Kiedy wychodzi Anthony de Mello - Rediscovering Life. Awaken to Reality.?
Data wydania książki zaplanowana została na 20.03.2017. Nowa książka Anthony de Mello z 2017 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2017 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Anthony de Mello - Odkryć życie na nowo data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 20 marca 2017, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie