piątek, 28 stycznia

Oznaczenie treści
 

Anna Wyszkoni - Nieznośna Lekkość Hitu

(2021)
Pop

Obserwuj premierę
Ocena:


Anna Wyszkoni - Nieznośna Lekkość Hitu

Data premiery

piątek
29.10.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Pop
Ranking:
1246   3977

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

"Nieznośna Lekkość Hitu" jest podsumowaniem 25 lat muzycznej działalności Anny Wyszkoni. Ten album to sentymentalna podróż, pełna wrażliwości, pasji, miłości i spełnienia, ale także gorzkich doświadczeń życiowych i słabości, które zdarzają się każdemu. Ania zawsze była blisko fanów, którzy dzięki jej piosenkom uczestniczyli poniekąd w jej życiu - wokalistka tworzy dla ludzi śpiewając swoje historie, w których mogą oni odnaleźć także siebie samych. To powoduje, że każda kolejna płyta, trasa koncertowa czy piosenka, są zawsze ciepło przyjmowane przez publiczność.
"25 lat minęło... nie mogę powiedzieć, że jak jeden dzień, na pewno nie. Był to czas piękny, kolorowy, ale też ciężki i ponury. Bilans jest jednak dodatni i to jest najważniejsze. W tym czasie wydarzyło się w moim życiu tak wiele, że mogłabym napisać książkę. Ale póki co, wolę te moje wspomnienia podsumować muzycznie, bo w tym czuje się najlepiej. Poza tym staram się żyć teraźniejszością i przyszłością. Bo wierzę, że przede mną jeszcze dużo dobrych i ważnych wyzwań. Cały czas tworzę nową muzykę i piszę nowe teksty. Lubię zmiany, co słychać w najnowszej piosence "Skrable". Jest ona dla mnie pomostem pomiędzy tym, co było, a tym, co nadchodzi. Bo na nową, premierową płytę nie każę moim słuchaczom czekać zbyt długo... " – mówi Ania o swoim jubileuszowym albumie.
Album "Nieznośna Lekkość Hitu" dostępny jest w formie wydania dwupłytowego, na którym usłyszeć można zarówno najbardziej znane i popularne piosenki Ani, jak i premierowe utwory, między innymi nową wersję kultowej "Agnieszki", nagraną w duecie z popularnym polskim raperem Januszem Walczukiem. Pojawi się tam również kilka duetów z innymi artystami z dotychczasowego dorobku Ani, oraz piosenki, które z różnych powodów są ważne dla wokalistki i jej fanów, śledzących jej muzyczną drogę już od 25 lat.
Premiera albumu "Nieznośna Lekkość Hitu" jest zaplanowana na 29. 10.
Promuje go singiel i teledysk "Skrable" https://youtu. be/4g2X9J0AEiY

Lista utworów:
CD1
Skrable
Biegnij Przed Siebie
Nie Chcę Cię Obchodzić
Wiem, Że Jesteś Tam
Oczy Szeroko Zamknięte
Z Ciszą Pośród Czterech Ścian
Czy Ten Pan i Pani
W Całość Ułożysz Mnie
Zapytaj Mnie O To Kochany
Mimochodem
Oszukać Los
Lampa i Sofa
Agnieszka Już Dawno...

CD2
Agnieszka '21 feat. Janusz Walczuk
Czułość Proszę
Księżyc Nad Juratą
Do Góry Nogami
Prywatna Madonna
Ja Kocham Ty Kochasz
Syberiada
Odnajdziemy Się
Matka Od Samotnych Drinków
Graj Chłopaku Graj
Na Cześć Wariata
Soft feat. VideoTworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Anna Wyszkoni - Nieznośna Lekkość Hitu? Kiedy wychodzi Anna Wyszkoni - Nieznośna Lekkość Hitu?
Data wydania płyty zaplanowana została na 29.10.2021. Nowa płyta Anna Wyszkoni z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta Anna Wyszkoni - Nieznośna Lekkość Hitu data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 29 października 2021, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie