wtorek, 5 grudnia

Oznaczenie treści
 

Anna H. Niemczynow - Ciche cuda. Z zachwytu nad życiem. Zbiór rozbudzających nadzieję opowiadań

(2023)
Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:


Anna H. Niemczynow - Ciche cuda. Z zachwytu nad życiem. Zbiór rozbudzających nadzieję opowiadań

Data premiery

środa
11.10.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
703   1455

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Człowiek ma prawo do wszystkich emocji. Ma też prawo do uznania swoich krzywd i stanięcia w PRAWDZIE.Trudy dzieciństwa, anoreksja, bulimia, uzależnienie od sportu, nieudane małżeństwo, samotne macierzyństwo, wieloletnia terapia jako osoby współuzależnionej i wiele innych, nie odniosły zwycięstwa nad pełnym radości uśmiechem.Autorka znana z niebywałego autentyzmu, dzieląc się skrawkami ze swojej codzienności, łamie stereotypy dotyczące osób pochodzących z trudnych środowisk.Swoim zwyczajem nie unika niewygodnych tematów, a jej odważne szczerość, wylewność i humor inspirują do poddania się refleksji nad własnym życiem.Napisane z gawędziarskim talentem opowieści o drodze zwykłej dziewczyny, która mimo licznych upadków stara się żyć życie ze swoich marzeń, niewątpliwie rozbudzają nadzieję.Optymizm bijący z szokujących faktów, został przekuty w CICHE CUDA. A te zdumiewają,  otwierają szeroko oczy i nie pozwalają oderwać się od lektury.Niemczynow wciska w fotel i… czyni to z niebywałym wdziękiem.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Anna H. Niemczynow - Ciche cuda. Z zachwytu nad życiem. Zbiór rozbudzających nadzieję opowiadań? Kiedy wychodzi Anna H. Niemczynow - Ciche cuda. Z zachwytu nad życiem. Zbiór rozbudzających nadzieję opowiadań?
Data wydania książki zaplanowana została na 11.10.2023. Nowa książka Anna H. Niemczynow z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Anna H. Niemczynow - Ciche cuda. Z zachwytu nad życiem. Zbiór rozbudzających nadzieję opowiadań data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 11 października 2023, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie