Andy Stanton - Ziomal. Milion lat głupoty(2019) | Młodzież |
Miasto Lamusy Opilce – poznajcie jego histerycznych, historycznych mieszkańców... Włochatych jaskiniowców! Pojedynkujących się rycerzy! Baśniowe księżniczki! Przebiegłe wiedźmy! Wiktoriańskich wynalazców! Bezużytecznych astronautów! Gadające winogrona! Dziwacznych lekarzy! I wiewiórkę! Tak, od 10 000 roku p. n. e. do odległej przyszłości, są tu w środku i czekają na was. A zatem siadajcie, uśmiechy na twarze i przygotujcie się do najbardziej zwariowanej wyprawy wszech czasów.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Książka ma zadebiutować 15 maja 2019 (data wydania w Polsce).
Aby otrzymywać najnowsze wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.
O książce można napisać znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Książkę można dostać tutaj. Lista wszystkich sklepów oferujących ten produkt znajduje się po prawej stronie.
Najświeższe wieści można przeglądnąć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.
Żeby tego dokonać trzeba wybrać ocenę w skali od 1 do 5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.
Premiera książki Ziomal. Milion lat głupoty nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Twórcą książki jest Andy Stanton. Lista książek stworzonych przez tego pisarza znajduje się utaj.
Wydawcą książki jest firma Zielona Sowa. W celu wyświetlenia listy książek tego wydawcy kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.
Żeby zgłosić poprawkę należy wypełnić formularz umieszczony tutaj. Do poprawy zgłosić można między innymi nieaktualne daty, opisy oraz okładki.
Komentarze