wtorek, 23 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Andrzej Nackowski - Maryja Matka wszystkich ludzi

(2024)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Andrzej Nackowski - Maryja Matka wszystkich ludzi

Data premiery

poniedziałek
22.04.2024
wczoraj
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
270   458

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Nie jesteśmy sierotami, mamy w niebie Matkę, to Święta Matka Boża.

Ona uczy nas cnoty oczekiwania, także wówczas, gdy wszystko zdaje się bezsensowne. (…) Ona jest Matką nadziei.

(Papież Franciszek)

 

Ksiądz Andrzej Nackowski zaprasza czytelnika na fascynującą wędrówkę, której przewodniczką jest Maryja. Ta wędrówka zaczyna się w Galilei, w mieście Nazaret, gdzie archanioł Gabriel zwiastował Matce Bożej narodziny Zbawiciela, a następnie wiedzie przez Betlejem i Kanę Galilejską aż na Golgotę, gdzie Maryja była obecna przy śmierci Jej Syna, a następnie do Wieczernika, gdzie wraz z apostołami czekała na Zesłanie Ducha Świętego. Autor szczerze i otwarcie opowiada o swojej osobistej relacji z Maryją; tłumaczy na czym polega zdrowa pobożność maryjna; wyjaśnia, co tak naprawdę znaczy oddać wszystko Bogu – a tym samym zachęca czytelnika, by każdy odkrył w swym życiu, jak niesamowitą prawdą jest fakt, że Maryja jest Matką wszystkich ludzi.   Ta książka zawiera:

- wyjaśnienia fragmentów Ewangelii, których bohaterką jest Maryja;

- poruszające świadectwo autora, dla którego być przyjacielem Matki Bożej oznacza oddać Bogu wszystko;

- konkretne wskazówki i podpowiedzi, jak zaprzyjaźnić się z Maryją;

- ponad dwadzieścia medytacji, czyli przygotowanych w punktach konkretnych propozycji lektur, zadań i modlitw, dzięki którym dzień po dniu możemy rozwijać i umacniać naszą relację z Matką Bożą.

 

ks. dr Andrzej Nackowski – kapłan diecezji sosnowieckiej, rekolekcjonista, wicerektor w Wyższym Międzydiecezjalnym Seminarium Duchownym w Częstochowie, diecezjalny duszpasterz powołań, członek Stowarzyszenia Teologów Moralistów, autor książek: Tak mnie skrusz. O kochającym Bogu, który nas kształtuje; Obdarowani. Jak żyć na co dzień darami Ducha Świętego, wydanych nakładem Wydawnictwa eSPe.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Maryja Matka wszystkich ludzi będzie debiutować?

Książka ma być wydana 22 kwietnia 2024 (data wydania w Polsce). W celu wyświetlenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii.

W jaki sposób mogę śledzić najświeższe komunikaty o premierze?

Aby otrzymywać najnowsze doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Czy jest możliwość zasugerowania książki innym osobom?

Można to zrobić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje znajdują się na pasku w górnej części strony.

Ile trzeba wydać na książkę?

Cena książki jest do sprawdzenia tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

W jakim miejscu mogę zamówić książkę?

Książkę Maryja Matka wszystkich ludzi można zamówić tutaj. Wszystkie sklepy można znaleźć na liście "Gdzie kupić?" usytuowanej po prawej stronie.

W którym miejscu sprawdzę nowe newsy odnośnie książki?

W celu poczytania bieżących wiadomości należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Jak można zaproponować notę dla tej książki?

Żeby tego dokonać trzeba zaznaczyć odpowiednią ocenę w skali od 1 do 5, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jaką metodą przeliczono notę książki?

Premiera książki Maryja Matka wszystkich ludzi nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto stworzył tę książkę?

Andrzej Nackowski jest autorem książki Maryja Matka wszystkich ludzi. Lista innych wydawnictw książkowych tego autora dostępna jest utaj.

Która firma jest wydawcą tej książki?

Wydawnictwo ESPe czuwa nad wydaniem książki. Żeby poznać inne książki od tego wydawcy należy kliknąć utaj lub w jego nazwę w polu "Informacje".

Zauważyłem na waszej stronie niewłaściwe informacje. W jaki sposób mogę to zgłosić?

W tym celu należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę" dostępny nad polem "Informacje". Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Andrzej Nackowski - Maryja Matka wszystkich ludzi? Kiedy wychodzi Andrzej Nackowski - Maryja Matka wszystkich ludzi?
Data wydania książki zaplanowana została na 22.04.2024. Nowa książka Andrzej Nackowski z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Andrzej Nackowski - Maryja Matka wszystkich ludzi data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 22 kwietnia 2024, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie