wtorek, 18 września

Oznaczenie treści
 

Andrzej Horodeński - Śledztwo w sprawie Pana Boga

(2013)
Nauka

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Andrzej Horodeński - Śledztwo w sprawie Pana Boga

Data premiery

środa
06.11.2013
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Nauka
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

 Andrzej Horodeński wciela się w detektywa, który na nowo przeprowadza dochodzenie w dawno zarzuconej sprawie. Kto odpowiada za istnienie świata? Głównym podejrzanym jest Bóg. Choć wielu wcześniejszych śledczych zakwestionowało tę hipotezę, Horodeński przedstawia nowych świadków i nowe dowody, które mogą nas przybliżyć do rozwiązania odwiecznej zagadki.
Większość świeżych tropów detektyw odnajduje na gruncie nowoczesnej nauki. Przeszukując archiwa fizyków i kosmologów, kognitywistów, genetyków oraz badaczy procesu ewolucji, pokazuje, jak wiele zmieniło się w naszym rozumieniu świata w ciągu ostatnich stu lat. Kolejne przełomowe odkrycia zrodziły jednak nowe, jeszcze trudniejsze pytania. Możliwe, że powoli zbliżamy się do granicy tego, co można wyjaśnić posługując się wyłącznie naukowym racjonalizmem. A za tą granicą, kto to wie, być może ukrywa się właśnie Pan Bóg.
Śledztwo w sprawie Pana Boga to dochodzenie długie i wyczerpujące, które w dodatku wcale nie musi zakończyć się pełnym sukcesem. Rzadko jednak mamy szansę, by obserwować detektywa tej klasy podczas pracy. Decydując się na to, możemy być pewni, że dowiemy się rzeczy wiadomych tylko nielicznym.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Andrzej Horodeński - Śledztwo w sprawie Pana Boga? Kiedy wychodzi Andrzej Horodeński - Śledztwo w sprawie Pana Boga?
Data wydania książki zaplanowana została na 06.11.2013. Nowa książka Andrzej Horodeński z 2013 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2013 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Andrzej Horodeński - Śledztwo w sprawie Pana Boga data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 6 listopada 2013, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie