wtorek, 21 września

Oznaczenie treści
 

Andrzej Grefkowicz, Wojciech Nowacki, Katarzyna Kandybo - Jedni drugich brzemiona noście

(2021)
Inne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Andrzej Grefkowicz, Wojciech Nowacki, Katarzyna Kandybo - Jedni drugich brzemiona noście

Data premiery

poniedziałek
20.09.2021
wczoraj
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
1316   2630

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Z doświadczeń prowadzenia modlitwy wstawienniczej i posługi uwalniania.
W książce tej znajdziemy praktyczne wskazania dotyczące modlitwy wstawienniczej. Dowiemy się z niej m. in. czym jest modlitwa wstawiennicza, jak trzeba się przygotować do prowadzenia takiej modlitwy, na czym trzeba się skupić, a czego unikać. Zwraca też uwagę na modlitwę wstawienniczą podejmowaną w codzienności życia chrześcijańskiego, a zatem nie tyko w formie szczególnej posługi. Publikacja przypomina sformułowane przez Kościół zasady posługiwania modlitwą o uzdrowienie, zwłaszcza o uzdrowienie wewnętrzne.
Część druga odnosi się do modlitwy o uwolnienie, odmawianej w trosce o osoby, które ulegają różnego rodzaju wpływom złego ducha, doznają z jego strony rożnych form dręczenia, a nawet opętania. Publikacja przypomina nauczanie Kościoła w tej materii oraz syntezę dokumentów Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej. Zamieszczono tu także szereg praktycznych wskazówek, płynących z wieloletniego doświadczenia praktykowania posługi uwalniania przez autorów.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma być wydana książka Jedni drugich brzemiona noście?

Książka Jedni drugich brzemiona noście udostępniona będzie 20 września 2021 (data premiery w Polsce). Kliknij w wybraną flagę, żeby wyświetlić datę z innego regionu. Dodatkowe ustawienia regionalne dostępne są w zakładce "Moje konto".

Chcę dostawać na bieżąco najnowsze komunikaty dotyczące książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby dostawać aktualne raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Czy jest możliwość zasugerowania książki znajomym?

O książce można powiedzieć znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile trzeba zarezerwować na książkę?

Aby dowiedzieć się ile kosztuje książka kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Jedni drugich brzemiona noście. W którym miejscu jest dostępny do znalezienia ten produkt?

Książka jest do zamówienia tutaj. Więcej można znaleźć w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

W którym miejscu mogę obejrzeć nowe wiadomości odnośnie książki?

W celu przeczytania bieżących raportów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Chcę ocenić książkę. Gdzie mogę to zrobić?

Aby ocenić książkę należy wyznaczyć odpowiednią wartość w pięciopunktowej skali, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

Jakim sposobem skalkulowana została ocena?

Premiera książki Jedni drugich brzemiona noście nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który pisarz pisze tę książkę?

Andrzej Grefkowicz, Wojciech Nowacki, Katarzyna Kandybo to osoba odpowiedzialna za stworzenie książki. Aby zobaczyć listę utworów napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Która firma jest wydawcą?

Wydawnictwo AA dba o wydanie książki. W celu wyświetlenia listy książek tego wydawcy kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Dostrzegłem na tej stronie niewłaściwe dane. W jaki sposób mogę zgłosić poprawkę?

W tym celu należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę" znajdujący się nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Andrzej Grefkowicz, Wojciech Nowacki, Katarzyna Kandybo - Jedni drugich brzemiona noście? Kiedy wychodzi Andrzej Grefkowicz, Wojciech Nowacki, Katarzyna Kandybo - Jedni drugich brzemiona noście?
Data wydania książki zaplanowana została na 20.09.2021. Nowa książka Andrzej Grefkowicz, Wojciech Nowacki, Katarzyna Kandybo z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Andrzej Grefkowicz, Wojciech Nowacki, Katarzyna Kandybo - Jedni drugich brzemiona noście data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 20 września 2021, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie