wtorek, 19 października

Oznaczenie treści
 

Andres Pira, Joe Vitale - Od zera do miliardera. 18 reguł bogacenia się i korzystania z możliwości bez ograniczeń

(2021)
Poradniki

Obserwuj premierę
Ocena:


Andres Pira, Joe Vitale - Od zera do miliardera. 18 reguł bogacenia się i korzystania z możliwości bez ograniczeń

Data premiery

wtorek
07.09.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
1129   1741

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Są ludzie, których życie przypomina porywający film. Błyskotliwi, pełni nadzwyczajnej mądrości, zdobywają to, co dla innych jest niedostępne. Potrafią przekuć największą porażkę w sukces i osiągają każdy cel: wydaje się, że cały świat im sprzyja. Jeśli zaangażują się w biznes, przyniesie im nieuchronne bogactwo i otworzy nowe możliwości. Takich ludzi jest jednak niewielu - większość robi w życiu to, co musi, nie rozwija skrzydeł, nie spełnia swoich pragnień i regularnie doznaje frustrującego poczucia wiecznej porażki i beznadziei. I trwa w takim stanie przez dziesięciolecia...
Oto książka, która może temu zaradzić. Jest to po części pasjonująca autobiografia, po części podręcznik sukcesu, ale przede wszystkim zbiór życiowych lekcji ujętych w osiemnaście przejrzystych zasad. Pozwolą Ci one przyciągnąć bogactwo, stwarzać fantastyczne możliwości i odkryć samego siebie. Dowiesz się, jak przekuć lęk w inspirację, rywalizację w dominację i jak z ucznia stać się mistrzem biznesu. Śledząc niezwykłą drogę, jaką Andres Pira od ubogiego telemarketera do jednego z najbardziej znanych miliarderów w Tajlandii, znajdziesz inspirację do działań, dzięki którym przejdziesz spektakularną metamorfozę i stworzysz siebie od nowa - dokładnie tak, jak tego pragniesz.
Dzięki książce:
zrobisz wszystko, co pragniesz robić w życiu
będziesz tym, kim chcesz być
pójdziesz tam, dokąd pragniesz
zdobędziesz to, czego tylko chcesz

Przeszłości nie możesz zmienić. Przyszłość możesz kształtować!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Andres Pira, Joe Vitale - Od zera do miliardera. 18 reguł bogacenia się i korzystania z możliwości bez ograniczeń? Kiedy wychodzi Andres Pira, Joe Vitale - Od zera do miliardera. 18 reguł bogacenia się i korzystania z możliwości bez ograniczeń?
Data wydania książki zaplanowana została na 07.09.2021. Nowa książka Andres Pira, Joe Vitale z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Andres Pira, Joe Vitale - Od zera do miliardera. 18 reguł bogacenia się i korzystania z możliwości bez ograniczeń data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 7 września 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie