wtorek, 24 maja

Oznaczenie treści
 

Andreas Herzog - Unosząc zasłonę dualizmu - dobra i zła. Jak przestać osądzać i doświadczyć realnej wolności

(2019)
Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Andreas Herzog - Unosząc zasłonę dualizmu - dobra i zła. Jak przestać osądzać i doświadczyć realnej wolności

Data premiery

piątek
12.07.2019
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Ta książka autora międzynarodowych bestsellerów rzuca zupełnie nowe światło na: materializowanie Twoich pragnień; zaszczepione w Tobie fałszywe przekonania i traumy; reinkarnację i prawdziwą wartość modlitwy; próby, jakim poddawane są nasze związki; trudne wydarzenia, wypadki i choroby; Boską obecność w Tobie; anioły pośród nas; Nową Medycynę i jej przewagę nad dotychczasowym leczeniem. Nowa perspektywa – nowe możliwości!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Unosząc zasłonę dualizmu - dobra i zła. Jak przestać osądzać i doświadczyć realnej wolności ma być wydana?

Książka ma ukazać się 12 lipca 2019 (data wydania w Polsce). Obecnie wyświetlaną datę można zmienić klikając we flagę. Dodatkowe ustawienia regionalne dostępne są w zakładce "Moje konto".

W jaki sposób można śledzić bieżące raporty o premierze?

Aby dostawać najświeższe wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".

Chcę zasugerować książkę znajomym. Jak tego dokonać?

O książce można donieść innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie można zamówić książkę?

Cenę książki Unosząc zasłonę dualizmu - dobra i zła. Jak przestać osądzać i doświadczyć realnej wolności można znaleźć na Ceneo lub Skąpiec.

Chcę nabyć książkę Unosząc zasłonę dualizmu - dobra i zła. Jak przestać osądzać i doświadczyć realnej wolności. W którym miejscu można nabyć ten tytuł?

Książka Unosząc zasłonę dualizmu - dobra i zła. Jak przestać osądzać i doświadczyć realnej wolności jest do zamówienia tutaj. Aby zobaczyć więcej sklepów należy przejść do zakładki "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

Gdzie mogę obejrzeć najnowsze wieści dotyczące książki Unosząc zasłonę dualizmu - dobra i zła. Jak przestać osądzać i doświadczyć realnej wolności?

Świeże materiały można przeglądnąć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Czy można przyporządkować ocenę dla tego produktu?

Żeby ocenić książkę trzeba wskazać należytą wartość w skali 1-5, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Jakim sposobem wyliczona została nota książki?

Premiera książki Unosząc zasłonę dualizmu - dobra i zła. Jak przestać osądzać i doświadczyć realnej wolności nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor stworzył tę książkę?

Andreas Herzog to autor tej książki. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy pozostałych książek od tego autora. Z funkcji tej można również skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w nazwisko pisarza.

Kto zamierza wydać tę książkę?

Wydawcą książki jest firma Studio Astropsychologii. Żeby poznać inne książki od tego wydawcy należy kliknąć utaj lub w jego nazwę w polu "Informacje".

Na stronie prezentowane są przeinaczone dane. W jaki sposób można je skorygować?

Żeby zgłosić korektę należy uzupełnić formularz umieszczony tutaj. Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Andreas Herzog - Unosząc zasłonę dualizmu - dobra i zła. Jak przestać osądzać i doświadczyć realnej wolności? Kiedy wychodzi Andreas Herzog - Unosząc zasłonę dualizmu - dobra i zła. Jak przestać osądzać i doświadczyć realnej wolności?
Data wydania książki zaplanowana została na 12.07.2019. Nowa książka Andreas Herzog z 2019 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2019 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Andreas Herzog - Unosząc zasłonę dualizmu - dobra i zła. Jak przestać osądzać i doświadczyć realnej wolności data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 12 lipca 2019, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie