
Andras - Reminiszenzen...(2017) | Metal |



Lista utworów:
01. Im Schatten Der Flammen
02. Black Rain
03. Phantasma
04. Zenit
05. Die Tilgung
06. Der Blinde Mann
07. Altar Der Finsternis
08. Blessed In Sin
09. Anewand
10. Fergunna
11. Der Raubschütz 1
12. Der Raubschütz 2
13. Das Portal

Płyty tej będzie można słuchać 24 listopada 2017 (data premiery w Polsce), 20 października 2017 (data wydania w Europie).
Aby otrzymywać bieżące wiadomości o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".
Płytę można zarekomendować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Cenę płyty Reminiszenzen... można poznać na Skąpiec lub Ceneo.
Płyta Reminiszenzen... jest do zamówienia tutaj. Więcej można znaleźć w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.
Aby przeglądnąć nowe wiadomości należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.
Żeby tego dokonać należy nadać właściwą ocenę od 1 do 5, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera płyty Reminiszenzen... nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Andras jest twórcą płyty. Pozostałe płyty nagrane przez tego artystę można znaleźć utaj lub też klikając w jego nazwę znajdującą się w polu "Informacje".
Problem ten można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.
24 listopada 2017, piątek
20 października 2017, piątek
Komentarze